برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی امیری و حرف هایش در تمام جلسات به اهالی ورزش؛ پول نمی دهم ،قول نمی دهم ،برایتان دعا می کنم

چهارشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۴۲ — گل

سرپرست موقت وزارت ورزش یک جمله را بیش از تمام جملاتش در ملاقات با اهالی ورزش مورد استقاده قرار داده.پول ندارم اما از شما حمایت معنوی می کنیم...ممنونیم استاد!

سیدرضا صالحی امیری

هرچند پولی نداریم بدهیم اما از استقلال حمایت معنوی به عمل می آوریم.

این شاید بدترین قسمت صحبت های سرپرست وزارت ورزش در ملاقاتش با استقلالی‌ها بود.صالحی امیری تیمی را که دو تا سه فصل است از وزارت ورزش طلب دارد و تا خرخره در بحران مالی دست و پا می زند و برای سفر به تایلند کسر بودجه آورده نمی تواند با توکل به معنویت حمایت کند.برای حمایت های معنوی استقلال دارد هوادارانی که رابطه شان با خدا شاید از آقای صالحی امیری هم بهتر باشد.

این جمله البته ورد ثابت استاد در تمام ملاقات هایش است.از علی کفاشیان بگیرید تا روسای فدراسیون های دیگر هرکدام به وزارت ورزش رفته اند دست خالی و البته همراه با بوسه معنوی استاد صالحی امیری روی لپ هایشان به سرکار برگشته اند که هرچند از نظر معنوی ارزشی بسیار بالا دارد اما از نظر مالی نمی توان رویش خیلی حساب کرد!

این روزها روسای فدراسیون‌ها به وزارت ورزش می روند و می شوند که صالحی امیری به آنها می گوید برنامه هات و ایده های خوبی دارد اما از نظر مالی نمی تواند به آنها کمک کند...

چهار پیشنهاد او در حوزه مدیریتی استقلال انصافا خوب و عملی است اما تا آنومقع استقلال از گرسنگی مرده.اینکه به یکی ماهی ندهی و چوب ماهیگیری بدهی ایده درخشانی است اما لطفا یکی به استاد یاد اوری کند کسی که دست هایش را گرو گذاشته نمی تواند چوب ماهیگیری را در دست بگیرد حتی اگر تمام حمایت معنوی عالیجاه صالحی امیری هم همراه با ان چوب باشد!

تجربه ثابت کرده بوسه های معنوی مدیران عالی رتبه ورزشی تنها وقتی اعتبار و معنویت دارد که هدر گاوصندوق وزارتخانه باز باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391