برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سمیعی‌نژاد: رحیمی هر ۳ ماه استعفا می‌داد

سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۷ — ایسنا

مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان با بیان اینکه اگر رحیمی به باشگاه سپاهان عرق داشت تا آخر فصل و پس از اتمام تمام بازی‌ها می‌ماند و به کار خود ادامه می‌داد، گفت: شخصا پیشنهادی برای مدیرعاملی سپاهان ندارم.

علی رضا رحیمی

مسعود سمیعی نژاد، با بیان اینکه جدایی علیرضا رحیمی پس از ۵ بار درخواست استعفا و با اصرار خودش صورت گرفت، اظهارکرد: در چند بار گذشته با پادرمیانی من استعفای رحیمی انجام نمی‌گرفت، رحیمی به دلیل مشکلات متعدد از جمله مشکلات خانوادگی از سمت مدیر عاملی کناره گیری کرد.

وی یکی دیگر از دلایل جدایی مدیرعامل سابق سپاهان را خستگی عنوان‌کرد و افزود: رحیمی گفت که خسته شده‌ام. او هر سه ماه یکبار استعفا می‌داد و البته مورد موافقت قرار نمی‌گرفت.

سمیعی نژاد در پاسخ به این سؤوال که آیا پیشنهادی برای مدیرعاملی باشگاه سپاهان دارید؟ گفت: خیر. هیئت مدیره بر مبنای جلسات خود، مدیرعامل جدید را انتخاب خواهد کرد، شخصا پیشنهادی برای مدیرعاملی سپاهان ندارم.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در خصوص شائبه‌ای که رحیمی با وی جلسه داشته و خواستار جدایی کرانچار از سپاهان و جایگزینی محرم نویدکیا شده است، گفت: نه هیچ جلسه‌ای از طرف رحیمی با من مبنی بر تغییر سرمربی سپاهان صورت نگرفته است.

سمیعی نژاد در پاسخ به این سؤوال که آیا این تغییر مدیریتی در زمان مناسبی انجام شده است؟ گفت: به هر حال باشگاه سیستم مشخصی دارد و سیستماتیک کار می‌کند و جدایی یک فرد تأثیر چندانی بر شاکله باشگاه نمی گذارد، البته اگر رحیمی به باشگاه سپاهان عرق داشت تا آخر فصل و پس از اتمام تمام بازی‌ها می‌ماند و به کار خود ادامه می داد.

سمیعی نژاد در خصوص حضور روز گذشته خود بر سر تمرینات تیم فوتبال گفت: تمرینات به خوبی پیش رفته است و با آمادگی مشاهده شده معتقدم تیم سپاهان می‌تواند برابر پرسپولیس تهران موفق شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391