برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قائم مقام سپاهان: حرف‌های سردار آزمون کذب محض است

سه‌شنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۹ — ایسنا

قائم مقام باشگاه سپاهان گفت: ما برای سردار آزمون یک خانه با رهن کامل اجاره کردیم و این موضوع که برای خانه رهن کامل، خود بازیکن اجاره ماهیانه پرداخت می‌کرده است کذب محض است.

مسعود تابش

مسعود تابش در رابطه با اظهارات سردار آزمون گفت: سه سال گذشته که اردوی تیم ملی فوتبال زیر ۱۵ سال در کمپ صفاییه اصفهان برگزار شد از نزدیک بازی سردار آزمون را دیدم و با وجود حضور واسطه معروف تیم فوتبال پرسپولیس تهران در اطراف این بازیکن، به زحمت توانستیم آزمون را جذب سپاهان کنیم.

وی ادامه داد: در آن زمان قرارداد بازیکنان رده سنی زیر ۱۵ سال سپاهان، ماهیانه حدود یکصد هزار تومان بود، اما به دلیل اینکه این بازیکن از گنبدکاووس بود و فاصله زیادی از شهرش داشت و همچنین از لحاظ فنی خوب بود حاضر شدیم برای دو سال قرارداد ۲۰ میلیون تومانی با او منعقد کنیم و در نهایت این قرارداد بسته شد.

قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان در ارتباط با وضعیت مسکن خلیل آزمون در اصفهان که اصلی ترین صحبت این بازیکن در برنامه نود بود و مدعی شده بود که خودش اجاره پرداخت کرده است، گفت: به دلیل اینکه این بازیکن از لحاظ سنی در شرایطی نبود که بتواند به تنهایی زندگی کند قرار بر این شد که مادرش به اصفهان بیاید و با او زندگی کند، در همین راستا خلیل آزمون پدر این بازیکن، مادرش و خود سردار آزمون خانه‌ای را پسندیدند و باشگاه سپاهان قرارداد رهن این خانه را بست. حالا نکته جالب در این است که اولا باشگاه سپاهان برای بازیکنان رده سنی زیر ۱۵ سال اصلا خانه نمی‌گرفته و با این شرایط حاضر شد برای سردار آزمون خانه با شرایط رهن کامل گیرد و این نخستین لطف باشگاه به آزمون بود، دوم این که سیاست باشگاه بر این اصل است که تمامی قراردادهای منازل مسکونی باشگاه سپاهان برای بازیکنان مختلف بر مبنای رهن کامل بسته شود و اصلا اجاره ماهیانه ندارد! پس چطور خانه‌ای که اجاره ماهیانه نداشته اجاره‌اش به وسیله سردار آزمون پرداخت می شده است؟

تابش با بیان اینکه در اینجا مشخص می‌شود که حرف های سردار آزمون کذب محض است، افزود: واقعا متأسفم برای بازیکنی که تازه به سن قانونی رسیده، اما حرف غیر واقع می‌زند. همچنین تمام مدارک مربوط به رهن کامل خانه و پرداخت آن در باشگاه موجود است

قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان در پاسخ به این سؤوال که آیا باشگاه تمامی مبلغ قرار داد آزمون را به طور تمام و کمال پرداخت کرد؟ گفت: این را هم باید بگویم که سردار آزمون بیشتر زمان را در اختیار تیم ملی و اردوهای مختلف بود و حتی وقتی در اصفهان بود در تمرینات تیم سپاهان حاضر نمی‌شد و سرمربی وقت تیم زیر ۱۵ سال سپاهان همیشه سراغ آزمون را از ما می‌گرفت. بر مبنای همین کم کاری، بر مبنای کارکردش پول دریافت کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391