برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیدجلال: انگار بازیکن گسترش با دوشکا مرا زد

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۵ — گل

انگار بازیکن گسترش با دوشکا مرا زد و توپ را شلیک کرد. خیلی درد داشتم. تمام کشاله هایم درد گرفت

جلال حسینی

بدون شک سیدجلال حسینی یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در یکی دو فصل گذشته است. سیدجلال با همان تعصب همیشگی و آن آمادگی بالا روبروی گسترش بازی کرد و یکی از ارکان موفقیت پرسپولیس لقب گرفت. سیدجلال درباره برد مقابل گسترش فولاد می گوید:« بازی خیلی زیبا بود. خوب موقعی به گسترش خوردیم. به این دلیل که شناخت کافی از آنها داشتیم و می دانستیم چطور بازی می کنند. خیلی دونده و جنگنده ظاهر شدیم. در تمرینات هم روی تاکتیک های بازی کار کردیم تا ۳ امتیاز را بگیریم. با همین طرز تفکر و دوندگی و جنگندگی وارد زمین شدیم و بازی را محکم شروع کردیم. البته برخی از دقایق بازی گسترش صاحب توپ بود اما در نهایت این ما بودیم که برنده بازی شدیم»

سیدجلال درباره بسته ماندن دوباره دروازه پرسپولیس می گوید:« خدا را شکر که گل نخوردیم. البته چند موقیعت هم به حریف دادیم که در بازی های بعد نباید تکرار شود.اینطوری خوب نیست که بگذاریم تیمهای حریف خیلی راحت صاحب موقیعت شوند. البته فکر ما گل نخوردن نیست. اگر از همه بازیکنان بپرسید می گیوند که هدف اول موفقیت پرسپولیس است. باید تلاش کنیم تا همیشه برنده باشیم. با این شرایط می توانیم قهرمان لیگ شویم»

در اواسط نیمه دوم بود که سیدجلال خود را جلوی شوت هافبک پرویی گسترش انداخت تا دروازه پرسپولیس باز نشود. بعد از این اتفاق، سیدجلال برای دقایقی روی زمین غلتید و نتوانست بازی کند. حسینی در این باره می گوید:« انگار بازیکن گسترش با دوشکا مرا زد و توپ را شلیک کرد. خیلی درد داشتم. تمام کشاله هایم درد گرفت و سوزش زیادی هم در منطقه اصابت توپ وجود داشت. از جای ضربه عکس گرفتم، باورتان نمی شود اما جای توپ هنوز روی بدنم مانده!»

بعد از این صحنه هواداران به سیدجلال حسینی لقب باتعصب دادند. پیش از این هم روزنامه‌ها از او به عنوان یک صخره یا دیوار یاد می کردند. سیدجلال درباره این القاب می گوید:« تمام تمرکز من روی موفقیت است. باور کنید اصلا فکر لقب نیستم. فقط می خواهم که پرسپولیس موفق شود و هواداران از ما راضی باشند. حواس من فقط معطوف به فوتبال است و نه لقب هایی که برایم در نظر گرفته می شود. البته این را هم بگویم که همه لطف دارند به من که می گویند صخره یا دیوار و من هم از همه تشکر می کنم اما فکر من فوتبال است و تمام تمرکزم را گذاشته ام روی موفقیت پرسپولیس و عملکردی بی نقص در قلب دفاعی این تیم»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391