برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شعار "تبانی، تبانی" در ورزشگاه آزادی

جمعه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۰۴ — ایسنا

تماشاگران داربی ۷۷ به مساوی شدن این بازی اعتراض کردند.

تیم استقلال

بلندگوی ورزشگاه در نیمه دوم تعداد تماشاگران را ۱۰۰ هزار نفر اعلام کرد اما این در حالی است که در سایر بازی‌های پرسپولیس و استقلال در آزادی تعداد تماشاگران تا رقم یکان به صورت دقیق اعلام می شود!

امیر قلعه نویی در نیمه دوم در اعتراض به از دست دادن توپ توسط بازیکنانش واکنش‌های جالبی کنار زمین انجام می داد.

نیمه دوم نسبت به نیمه نخست از سوی هر دو تیم هجومی تر دنبال می‌شد و همین موضوع باعث شده بود تماشاگران بیشتر دقایق این نیمه را نیم خیز باشند.

در طول بازی ترقه‌هایی از سوی تماشاگران دو تیم به کنار زمین بازی پرتاب می شد.

تماشاگران دو تیم که از سومین تساوی بدون گل این بازی ناراحت بودند در پایان هر اشیایی که در دست داشتند به زمین مسابقه پرتاب کردند تا بدین وسیله اعتراض خود را به این نتیجه نشان داده باشند.

هواداران پرسپولیس و استقلال در حالی که از تساوی بدون گل داربی بسیار ناراضی و ناراحت بودند با سردادن شعارهای اعتراض آمیز استادیوم را ترک کردند.

پرسپولیسی‌ها شعار تبانی تبانی که مدتی از فضای پس از داربی جمع شده بود را سر می‌دادند. برخی از استقلالی‌ها معتقدند بودند فرهاد مجیدی عمدا موقعیتی که بدست آورد را تبدیل به گل نکرد و بعضی پرسپولیسی‌ها هم همین نظر را درباره پیام صادقیان داشتند.

برخی از پرسپولیسی‌ها همچنین می‌گفتند حیف ۴ میلیارد تومانی که به خلعتبری دادیم!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391