برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طباطبایی: روند رو به رشد ذوب آهن کار را برای استقلال سخت می کند

سه‌شنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۸ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت فوتبال گفت: در لیگ سیزدهم خلیج فارس ذوب آةن روند رو به رشدی داشته است و همین کار استقلال را در بازی پنج شنبه سخت تر می کند

هادی طباطبایی

سید هادی طباطبایی در خصوص بازی پنج شنبه دو تیم استقلال و ذوب آهن گفت: در سال های قبل ذوب آهن با تمام شایستگی هایش نتوانست نتیجه ی مطلوبی را از آن خود کند اما در لیگ برتر سیزدهم روند رو به رشدی داشته است و همین کار را برای بازی استقلال با این تیم سخت خواهد کرد.

با توجه به اینکه تیم استقلال در حال حاضر در شرایط خاصی قرار دارد و بازیکن های آبی پوش ما در حال حاضر به شدت تحت فشار هستند استقلال باید تمرینات بیشتری برای به دست آوردن تمرکز و آرامش خود بکند.

لازم به ذکر است: بازی دربی هیچ تاثیری روی بازی پنج شنبه استقلال نمی گذارد در بی شرایط خاص خودش را دارد و تاکتیکی که تیم‌ها برای بازی دربی به کار می گیرند مسلما با بازی های دیگر لیگ متفاوت خواهد بود.

در مجموع امیدوارم در روز پنج شنبه شاهد بازی زیبا و جذابی از جانب دو تیم استقلال وذوب آهن باشیم.

وی همچنین در خصوص وزارت ورزش و جوانان و قول صالحی امیری افزود: تیم استقلال در نهایت وابسته به دولت هست و وزارت ورزش و جوانان تا قبل از قول صالحی امیری هم به این تیم کمک کرده است در هر حال امیدوارم تیم آبی پوش ما بتواند نماینده ی شایسته ای برای ایران باشد.

طباطبایی در پایان گفت: تا جایی که از صالحی امیری شناخت دارم، وی مدیری شایسته با زمان بندی های دقیق است و می توانند روی ورزش ما تاثیر گذار باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391