برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تابش: از دایی انتظار نداشتم

یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۶ — باشگاه خبرنگاران

عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان: اگر پرسپولیس اتهامی به سپاهان زده باشد قطعاً شکایت می کنیم.

مسعود تابش

مسعود تابش عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان اصفهان گفت: پرسپولیسی‌ها صحبت های زیادی در خصوص تبانی زده اند و مستقیماً به باشگاه سپاهان اشاره کرده اند امور حقوقی باشگاه ما پیگیری می‌کند اگر اتهامی زده شده باشد باید ثابت کنند و پاسخگو باشند اگر اشتباه داوری رخ داده باشد کمیته داوران باید پاسخگو باشد.

وی در ادامه افزود: ما تاکنون بحث داوری را باز نکرده ایم داورهای ما پاک و شریفند و اشتباهات داوری جزو داوری است و این یک اشتباه داوری بوده و ممکن است این اتفاق برای هر تیمی بیفتد و ما هیچ بحثی روی مسائل داوری نداریم.

تابش تصریح کرد: ما از آقای دایی به عنوان یک ورزشکار و مربی حرفه ای انتظار نداریم دلیلی ندارد که بعد از شکست ترجیح کنیم و اگر آقای دایی تهمتی زده باشد ما قطعاً پیگیری می کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازی بعدی ما با ذوب آهن است لیگ سختی است و همه تیم‌ها قدرتمند هستند و با کار و تلاش و پرداختن به مسائل اصلی و متن کار می توان موفق بود و به جز نوید کیا و سوکای مصدوم و محروم دیگری نداریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391