برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تابش: امیدواریم خستگی جباری رفع شده باشد تا از او استفاده کنیم

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۹ — گل

بنده این خبر را به شدت تکذیب می کنم ، اگر نویدکیا هم این خبر را در صفحه شخصی خود منتشر کرده چندان قابل استناد نیست

زردپوشان اصفهانی این روزها در کشاکش حضور پرهیاهوی مجتبی جباری ، هافبک اسبق استقلال در اردوگاه خود قرار داشته و از سویی نیز با بحث ماندن یا رفتن رحیمی ، مدیرعامل کنونی خود در این سمت نقل محافل رسانه ای شده اند . مسعود تابش ، معاون باشگاه سپاهان در خصوص اتفاقات رخ داده این روزهای باشگاه اصفهانی به " گل " گفت : سپاهان در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار دارد و ما در تلاشیم تا با وضعیت کنونی تیم خوبی را در قواره های قهرمانی در لیگ حفظ کنیم .
وی همچنین درباره خبر رفتن رحیمی ، مدیرعامل این تیم از باشگاه که روز گذشته در صفحه فیس بوک محرم نویدکیا درج شده بود نیز خاطرنشان کرد : بنده این خبر را به شدت تکذیب می کنم ، اگر نویدکیا هم این خبر را در صفحه شخصی خود منتشر کرده چندان قابل استناد نیست و مسئولین ارشد سپاهان در خصوص این مسئله تصمیم خواهند گرفت . البته من می دانم که قرارداد آقای رحیمی با باشگاه به اتمام رسیده ولی به زودی تمدید خواهد شد و ایشان به مانند گذشته با قدرت کارهای خود را در سپاهان پیگیری خواهند نمود .
تابش درباره حضور ترابیان ، رئیس هیئت مدیره سپاهان در جریان فعالیت های اجرایی این تیم نیز ادامه داد : آقای ترابیان رئیس هیئت مدیره باشگاه هستند که بنا به صلاحدیدشان ، به صورت مستمر در امور جاری تیم اعمال نظر می کنند . این دخالت ایشان به هیچ وجه موازی کاری در مدیریت تیم نیست و آقای رحیمی هم از استقلال لازم برای فعالیت های خود برخوردارند .
معاون فنی باشگاه سپاهان در خصوص شرایط مجتبی جباری در این تیم نیز افزود : مجتبی بازیکن بزرگی است و ما برای او احترام قائل هستیم ، درباره وضعیت اینم بازیکن هیچ مشکل خاصی نیست و در چند روز آینده با او جلسه ای خواهیم داشت تا به جمع هم تیمی های خود بازگردد . آقای کرانچار به خود بنده گفتند که با توجه به صحبتی که جباری درباره خستگی خود داشته ، او را به باشگاه واگذار می‌کند تا تدابیر لازم درباره او توسط سپاهان صورت بگیرد.
وی ادامه داد : جباری با سپاهان قرار داد دارد و من به عنوان یک ورزشکار قدیمی و نه به عنوان معاون سپاهان معتقدم که او باید این صحبت‌ها را کنار بگذارد و طبق قرارداد و اصول حرفه ای به خدمت تیمش درآید . ما هم امیدواریم که خستگی او در رفته باشد تا بتوانیم از او استفاده کرده و به این صحبت‌ها پایان بدهیم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391