برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تابش: جباری باید قبل از بستن قرارداد به استراحت فکر می‌کرد

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۰ — باشگاه خبرنگاران

سخنگوی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: جباری با سپاهان قرارداد دارد و بازیکن سپاهان است کرانچار هم گفته جباری باید مساله را حل کند.

مجتبی جباری

تابش گفت: باشگاه‌ها براساس نیازشان با بازیکنان قرارداد می‌بندند. اگر جباری می‌خواهد استراحت کند و فوتبال بازی کند باید قبل از بستن قرارداد این مسائل را مطرح می‌کرد. کرانچار هم از جباری خواسته که این مساله را هر چه زودتر حل کند و وضعیت خود را روشن کند.

وی درخصوص وضعیت قرارداد رحیمی مدیرعامل تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: بالاخره هر قراردادی یک روز تمام می‌شود و رحیمی هم از این امر مستثنی نیست.

چند روزی طول می‌کشد تا باشگاه قرارداد رحیمی را تمدید کند. با ارتباطی که بین رحیمی و باشگاه برقرار است امیدوارم مساله قرارداد رحیمی هر چه زودتر حل شود و قرارداد جدید امضا شود.

تابش در پایان در مورد وضعیت مصدومیت سوکای و محرم نویدکیا خاطرنشان کرد: نویدکیا با توجه به عمل موفقیت‌آمیزی که انجام داده ۲ ماه دیگر مصدومیتش به طور کامل رفع می‌شود و با توجه و تفکری که نویدکیا دارد کمک بزرگی برای سپاهان است. اما سوکای به احتمال زیاد تا آخر فصل مصدوم است و اگر هم مصدومیتش رفع شود به مسابقات آخر فصل با بازیهای آسیایی می‌رسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391