برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: پس از دربی فروش بلیت الکترونیکی را به صورت جدی پیگیری می‌کنیم

دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۲ — تسنیم

رئیس سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران گفت که پس از دربی مسئله فروش بلیت الکترونیکی در ورزشگاه آزادی به صورت جدی پیگیری خواهد شد.

مهدی تاج در مورد فروش بلیت‌های ورزشگاه آزادی به صورت الکترونیکی اظهار داشت: دیروز با مسئولان فروش بلیت الکترونیکی جلسه‌ای داشتیم که جلسه خوبی هم بود. قصد ما این بود که برای دربی پای این موضوع بایستیم و فروش بلیت الکترونیکی را قطعی کنیم و همان ۱۰،۲۰ هزارنفری که این بلیت‌ها را تهیه کرده‌اند به ورزشگاه بیایند ولی فتح‌الله‌زاده و رویانیان گفتند که دربی زمان مناسبی برای این کار نیست.

وی افزود: فردا هم در شورای تامین جلسه‌ای برگزار می‌شود که نمی‌دانم آنها با این موضوع موافقت کنند یا خیر اما تصورم این است که صحبت‌ فتح‌الله‌زاده و رویانیان درست است و تا زمان دربی فرصت کمی برای این کار وجود دارد. در ورزشگاه آزادی همه شرایط برای بلیت فروشی الکترونیکی فراهم است و تلاش ما این است که پس از دربی که به خاطر لغو اردوی تیم ملی زودتر برگزار می‌شود فروش الکترونیکی بلیت‌ها را قطعی کنیم.

تاج خاطر نشان کرد: با توجه به تغییر زمان دربی فرصت کافی برای تبلیغ فروش بلیت به صورت الکترونیکی وجود دارد. ضمن اینکه از مسئولان این بخش سازمان لیگ خواسته‌ام در ۲ برنامه تلویزیونی شرکت کرده و جزئیات این کار را تشریح کنند تا مردم بدانند خرید بلیت به صورت الکترونیکی به سودشان است. ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس هم در این زمینه باید کار کنند و در این رابطه با هر ۲ باشگاه صحبت کردم.

رئیس سازمان لیگ در مورد نحوه فروش بلیت‌های طبقه دوم ورزشگاه آزادی گفت: در طبقه بالا صندلی گذاشته نمی‌شود و براساس ظرفیت است که بلیت‌فروشی انجام می‌گیرد. در طبقه پایین بر اساس شماره‌های صندلی‌ها فروخته می‌شود اما در طبقه بالا تماشاگران با خرید بلیت الکترونیکی در هرجا که می‌خواهند می‌نشینند.

تاج همچنین در مورد جریمه کسر امتیاز از تیم‌هایی که تماشاگران‌شان تخلفاتی را انجام می‌دهند اینگونه اظهارنظر کرد: به طور کلی معتقدم باید به سمتی برویم که همراه با برنامه‌های فرهنگی از کارهایی که تماشاگران را از حرکات زشت باز می‌دارد، استفاده کنیم. یکی از نگرانی‌های کسر امتیاز این است که تماشاگران یک تیم با نفوذ میان تماشاگران تیم حریف آنها را متهم به فحاشی کنند. این نگرانی‌ها باید در مطالعات دیده شود ولی سازمان لیگ مسئول آن نیست.

وی در مورد برنامه‌های لیگ نیز گفت: تصمیم این است که بتوانیم فشردگی بازی‌ها را کم کنیم ولی به هر جهت کی‌روش هم درخواست کرده است که پس از بازی‌ها فرصت لازم را به او بدهیم که به حق هم هست.

رئیس سازمان لیگ در پاسخ به خبرنگار تسنیم در مورد مذاکره با شرکت‌ پوما درباره توپ‌های لیگ برتر گفت: نماینده آل‌اشپورت به دفتر من آمد و باید بگویم این موضوعی که مطرح شده است موضوعی نیست که زیاد جلوه کند و یا کم‌اهمیت شمرده شود. می‌خواهم که هر ۲ طرف به یک موضوع معطوف شوند. اظهارنظر در مورد توپ، پیراهن و هر چیز دیگری جرم نیست و نباید کسی مسیر دادسرا را پیش بگیرد و گفته شود که کسانی که اظهارنظر می‌کنند نیت‌هایی دارند.

وی با تاکید براینکه باید آستانه تحمل‌مان را بالا ببریم، تصریح کرد: کسی در این موضوع که کیفیت توپ‌های امسال بهتر از سال گذشته است شکی ندارد ولی این کیفیت می‌تواند بالاتر هم برود. نماینده آل‌اشپورت واقعاً می‌خواست که اگر وضعیت اینگونه است قرارداد لغو شود اما نظر من این است که توپ‌های آل‌اشپورت با کیفیت‌تر شوند. البته من با نمایندگان شرکت پوما هم جلسه‌ای داشتم و نقطه نظرات وجود دارد که در صورت مصلحت به موقع آنها را اعلام خواهم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391