برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: با درخواست استقلال مخالفت کردیم تا بقیه تیم‌ها هم درخواست نکنند

شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۲ — تسنیم

رئیس سازمان لیگ گفت: با درخواست استقلال مبنی بر تغییر زمان بازی با راه آهن سورینت مخالفت کردیم تا دیگر باشگاه‌ها هم چنین درخواستی را از ما نداشته باشند

مهدی تاج پیش از آغاز نشست خبری سرمربیان دو تیم استقلال و راه‌آهن سورنیت اظهار داشت: جای تشکر دارد از دوستانی که در این مدت به سازمان لیگ کمک کردند. از علی دایی و محمد رویانیان تشکر می‌کنم که قبول کردند بازی در ورزشگاه تختی برگزار شود. با این شرایط حقوق میزبانی به صورت کامل رعایت می‌شود و خیلی از دوستان ممنونم که علت باخت خود را برگزاری دیدار در ورزشگاه تختی بیان نکردند.

وی با تشکر از امیر قلعه‌نویی و میرشاد ماجدی تاکید کرد: اگر استقلال چهارشنبه در آسیا بازی نمی‌کرد باید روز جمعه به مصاف حریفش می‌رفت. از اینکه مسئولان استقلال پذیرفتند با سازمان لیگ هماهنگ باشند و برنامه ما را اجرایی کنند تشکر می‌کنم.

رئیس سازمان لیگ با اشاره به نشست امروز خود با کاظمی و بهروان خاطرنشان کرد: درخواستی از آنها داشتم که تحت هیچ عنوان نه به درخواست صدا و سیما، نه به درخواست باشگاه‌ها و نه حتی به درخواست من هم برنامه زمانی مسابقات تغییری پیدا نکند. با این شرایط دیگر زمان مسابقات تغییر نمی‌کند.

تاج ادامه داد: صدا و سیما از ما درخواست کرد برنامه به صورتی باشد تا اذان بین دو نیمه پخش شود و ما هم به دلیل اعتقاداتی که داریم این موضوع را پذیرفتیم تا چنین اتفاقی بیفتد. حتی اگر زمان رژیم طاغوت هم بود دلمان می‌خواست اذان پخش شود. ما درخواست منطقی صدا و سیما را پذیرفتیم تا اذان بین دو نیمه پخش شود. مردم می‌خواهند اذان را گوش بدهند. در این شرایط افرادی که می‌خواهند نماز اول وقت خود را بخوانند هم فرصتی برای این کار خواهند داشت.

تاج با بیان اینکه پاشنه آشیل ما در سازمان لیگ تغییر زمان و ساعت مسابقات بود، گفت: درخواستی بهتر از استقلال نبود. آنها حق داشتند زمان بازی تغییر کند اما ما گفتیم که بازی در زمان مقرر خود برگزار شود و این کار را هم انجام دادیم. باز هم می‌گویم درخواست قلعه‌نویی و استقلال برای تغییر بازی فردا منطقی بود اما مخالفت ما با این موضوع یک معنی می‌دهد که دیگر باشگاه‌ها هم حق چنین درخواستی را ندارند. چون در این مقطع زمانی هیچ باشگاهی محق‌تر از استقلال نبود.

وی با بیان اینکه امیدوارم دیگر تغییر زمان و مکانی نداشته باشیم و این موضوع به حداقل خود برسد گفت: استقلال در تغییر برنامه محق بود اما ما با آن مخالفت کردیم تا سایر تیم‌ها از ما چنین درخواستی نداشته باشند.

تاج با اشاره به تغییر نام سازمان لیگ آزادگان به سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت: عاجزانه خواهش می‌کنم اگر نمی‌شود لیگ را با ۲۶ تیم برگزار کرد آن را به ۱۸ یا ۲۰ تیم تقلیل بدهند. تصمیم این است که تیم‌های بدهکار ورود پیدا نکنند اما اگر نتوانستیم لیگ را با ۲۶ تیم برگزار کنیم هیچ اشکالی نخواهد داشت. ما در حال مهیا کردن یک مجموعه کامل برای لیگ یک در خصوص انتقال و نحوه مذاکره با بازیکنان هستیم.

رئیس سازمان لیگ گفت: خیلی از دوستان رسانه‌ای ما و روزنامه‌ها از تغییر برنامه‌ها گله کردند، من به آنها حق می‌دهم و امیدوارم به سمتی برویم که فقط با برنامه‌ریزی کار کنیم.

تاج خاطرنشان کرد: یک دوره در سپاهان بودم، مقطعی در پرسپولیس حضور داشتم و فامیلی من هم که تاج است. من به همه تیم‌ها می‌خورم. اگر استقلال فردا بازی می‌کرد باید روز پنجشنبه به میدان می‌رفت. تشکرم از استقلال به این دلیل است که اگر این اتفاق برای این تیم که در این مقطع استحقاقش را داشت رخ ندهد برای همه اتفاق نخواهد افتاد. ما به این نتیجه رسیدیم اتفاقات به گونه‌ای باید رقم بخورد که درخواست جدیدی نداشته باشیم.

وی با اشاره به مشکلات ورزشگاه تختی در دیدار شب گذشته پرسپولیس و نفت تهران گفت: تنها دو مورد اعتراض به ما اعلام شد. برخی به نور ورزشگاه معترض بودند که من از مسئولان راه‌آهن و نفت خواستم که آن را رفع کنند. نور از نظر ما استاندارد بود اما خواستیم که آن را تقویت کنند. یکی دیگر از موارد هم جایگاه خبرنگاران بود که از همکاران خواهش کردیم جای بهتری را مدنظر بگیرند.

تاج ادامه داد: عده‌ای به چمن ورزشگاه ایراد می‌گرفتند که آن به میزبان ارتباط دارد و ما باید برای برای حقوق میزبان احترام قائل شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391