برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: کی‌روش کفاشیان را مقصر نمی‌داند

دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۱ — فارس

رئیس سازمان لیگ گفت: کی‌روش در صحبتی که با من داشت گفت کفاشیان را مقصر لغو اردو‌ها نمی‌داند.

مهدی تاج پس از جلسه با کادر فنی تیم ملی در غیاب کارلوس کی‌روش در خصوص غیبت سرمربی تیم ملی در این نشست اظهار داشت: اتفاقا کی‌روش هم از لغو اردوهای تیم ملی ناراحت بود و دیروز تماس گرفت که جلسه‌ای با هم داشته باشیم اما ظاهرا حال ایشان خوب نبود و به جای او آقایان سیموئز و نمازی آمدند. قرار است فردا کی‌روش را ببینم و برنامه‌های نهایی را با او چک کنیم.

تاج تاکید کرد: برگزاری این جلسات به این معنا نیست که به نفع کارلوس کی‌روش یا به نفع من رقم بخورد. ما هم از لغو اردوی تیم ملی ناراحت هستیم و تا ۴ هفته آینده برنامه‌ها را اعلام کرده‌ایم.

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در خصوص اینکه با لغو این اردوها خیلی از باشگاه‌ها ناراحت هستند که چرا برنامه به صورت کامل به آنها ابلاغ نمی‌شود، گفت: تنها مشکلی که در همین مباحث داریم ارائه برنامه بلندمدت است لغو اردوها کار ما را دچار مشکل کرده و اگر اردوهای تیم ملی لغو نشود می‌توانیم برنامه بلندمدت ارائه کنیم.

وی در خصوص اظهار نظر نمازی مبنی بر اینکه با برنامه جدید قطعا نمی‌شود برنامه لیگ را تا پایان فصل اعلام کرد، گفت: البته قرار است اردوهای تیم ملی را در برنامه پیشنهادی بگنجانیم تنها اردوی تیم ملی از ۱۴ تا ۲۳ مهر است که کادر فنی تیم ملی ۹ روز بازیکنان را در اختیار خود می‌خواهد البته از ۱۸ آبان تا ۲۹ آبان نیز در خصوص بازگشت از تایلند نیز برنامه‌ها را می‌گنجانیم. من فکر می‌کنم تیم ملی تا نیم‌فصل دو اردو را در نظر گرفته و قصد دارد این اردوها منظم برگزار شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا کی‌روش کفاشیان را مقصر لغو اردوها می‌داند یا خیر، گفت: خود کی‌روش در صحبتی که با من داشت لغو اردوها را متوجه کفاشیان نمی‌داند و باید پذیرفت که در همه جای دنیا حکومت‌ها تیم ملی را حمایت می‌کنند. چون ما سازمان لیگ هستیم و باید درآمد کسب کنیم و خودمان هم خرج کنیم.

تاج در ادامه صحبت‌هایش تاکید کرد: دیدید که سازمان لیگ بر برگزاری مسابقات در خانه تیم‌ها اصرار دارد و بهترین بازیکن اخلاق و بازیکن فنی را هم انتخاب می‌کنیم.

رئیس سازمان لیگ در مورد اظهار نظر درودگر مبنی بر اینکه برنامه‌های این سازمان باید با منجم‌ها هماهنگ شود، گفت: اگر لغو اردوها پیش نمی‌آمد این اتفاقات نمی‌افتاد اما همین امروز هم نمازی اینجا بود و شاید اگر او برنامه جدید را نمی‌گفت نمی‌توانستیم ۴ هفته آینده را هم برنامه‌ریزی کنیم. حرف حرف درستی است که برنامه‌ریزی باید بهتر شود اما فکر می‌کنم این اظهار نظر توسط آقای درودگر بوده و ایشان هم شوخی کرده است.

وی در پایان گفت: مثلا تیم‌ها برای سفر به خیلی از شهرها دچار مشکل هستند و در همین انزلی اگر تیمی بخواهد رفت و آمد کند باید دو روز را نظر بگیرد محدودیت‌ها در اینجا زیاد است ولی باید برنامه‌ریزی مدون‌تر پیش برود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391