برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: فیفا نام خلیج فارس را برای لیگ امارات به رسمیت شناخت

یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۴ — واحد مرکزی خبر

سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: با وجود فشارهای اتحادیه عرب، فیفا نام خلیج فارس را برای لیگ امارات به رسمیت شناخته است.

مهدی تاج

تاج با تبریک به فیفا و بلاتر به خاطر اعتماد آنها به اسناد تاریخی افزود: نام خلیج فارس در سازمان ملل و نقشه های بین المللی از گذشته تاکنون وجود داشته است و همچنین در نقشه های فیفا نیز نام خلیج فارس وجود دارد.
وی گفت: سازمان لیگ در پی نامگذاری جعلی خیلج عربی برای لیگ امارات، اسناد مربوط را به فیفا ارسال کرد.
سرپرست سازمان لیگ افزود: پس از اینکه فیفا نام خلیج فارس را برای لیگ امارات به رسمیت شناخت ما نیز در اقدام بعدی به دنبال تغییر عنوان جعلی خلیج عربی برای لیگ امارات هستیم.
تاج گفت: به این منظور جلساتی با کارشناسان وزارت خارجه ، فدراسیون فوتبال و مسئولان ذیربط داشته ایم و با همکاری حقوقدانان این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
وی افزود: اسناد و اطلاعات مربوط، به فیفا ارسال شده است و با توجه به اقدام اخیر فیفا امیدواریم که این عنوان جعلی نیز از لیگ فوتبال امارات حذف شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391