برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مصدومیت شجاع خلیل زاده، حضور سوکای و یعقوب کریمی در تمرین سپاهان

سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۰ — گل

حضور شجاع خلیل زاده در بازی برابر پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار دارد اما یعقوب کریمی می تواند جزو ۱۸ بازیکن بازی برابر پرسپولیس قرار بگیرد

تیم سپاهان

تمرین عصر دیروز سپاهان در حالی در زمین چمن مجموعه جروکان برگزار شد که حواشی مربوط به استعفای رحیمی وا استقبال هواداران مهمترین نکته آن بود.
به گزارش گل ، ددر این تمرین بازیکنان پس از گرم کردن زیر نظر کرانچار به انجام کارهای تاکتیکی پرداختند و در بخش پایانی تمرین نیز به دو تیم تقسیم شدند و در زمینی با ابعاد کوچک‌تر یک بازی دستگرمی برگزار کردند.
مسئله نگران کننده برای سپاهانی‌ها مصدومیت شجاع خلیل زاده بود که با تیم تمرین نکرد و خیلی نرم چند دور کنار زمین زد و سپس همراه پزشک تیم محل تمرین را ترک کرد تا برای بهبود به اتاق پزشکان تیم در کنار محل تمرین بروند.
همچنین در این تمرین جواهیر سوکای و یعقوب کریمی نیز حضور داشتند که البته همراه تیم تمرین نکردند و فقط در سالن بدنسازی و اتاق پزشک حضور داشتند. مهدی شریفی نیز دیگر غایب سپاهان بود.
حضور شجاع خلیل زاده در بازی برابر پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار دارد اما یعقوب کریمی می تواند جزو ۱۸ بازیکن بازی برابر پرسپولیس قرار بگیرد.کریمی که یکی از بهترین خریدهای سپاهان محسوب می شود در این فصل به شدت کم فروغ بوده و بالاخره از یک جایی باید شروع کند .
نظرات شما

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391