برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تراکتور و مدافعان پر مدعی : ۵ امتیازی که پر پر شد!

یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۴ — گل

مدافعان تراکتور همواره بعد از گل خوردن یک نقطه مشترک را هیچگاه از یاد نمی برند، آنها همواره طلبکارانه یکدیگر را نگاه می کنند و دیگری را مقصر به ثمر رسیدن این گل‌ها قلمداد می کنند

دفاع تراکتوری‌ها این روزها چنگی به دل نمی زنند، گرچه آنها با هشت گل خورده آمار خوبی را بر جای گذاشته اند اما بدون تردید در دو بازی اخیر این تیم در مقابل تیم های ملوان و داماش تنها می توان باعث و بانی از دست رفتن ۵ امتیاز حساس تراکتوری‌ها را مدافعان این تیم قلمداد کرد.

در بازی هفته گذشته بر روی یک خطای ساده در جناح راست و بر روی یک غافل گیری بر روی شروع سرریع داماشی‌ها مدافعان تراکتور به راحتی به هافبک داماش اجازه دادن تا او یک سانتر تمیز و ساده را بدون کوچکترین دغدغه ای بر روی دروازه انجام دهد و این درحالی بود که سه مدافع تراکتور یعنی اسدی، طالبی و حسینی تنها نظاره گر ضربه زیبای متوسل زاده بودند که تور دروازه را لمس می کرد.

مدافعان تراکتور همواره بعد از گل خوردن یک نقطه مشترک را هیچگاه از یاد نمی برند، آنها همواره طلبکارانه یکدیگر را نگاه می کنند و دیگری را مقصر به ثمر رسیدن این گل‌ها قلمداد می کنند و این موضوع در دو بازی اخیر کار تراکتوری‌ها را با مشکل مواجه کرده است.

یادآوری این موضوع جالب خواهد بود که بدانیم جلالی بارها از این موضوع پرده برداشته بود که بیشترین هم و غم او در تراکتور اصلاح فاز دفاعی این تیم بوده است و در سوی دیگر این موضوع که تراکتور در دو بازی برابر تیم های اصفهانی و در برابر تیم صبا موفق بوده به خاطر رعایت کردن اصول دفاعی بوده است اما وی در دو بازی گذشته با مدافعان پر مدعی روبرو است که اشتباه کردن را مثل آب خوردن انجام می دهند.

شاید وقت آن رسیده باشد که جلالی برای رفع مشکل عدم نتیجه گیری تراکتوری‌ها در بازیهای پیش رو دستی به سر روی این خط دفاعی پر مدعی بکشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391