برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هواداران تراکتوری آماده سفر به رشت / تراکتور بدون محروم ومصدوم

دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۳ — گل

با توجه به سابقه استقبال خوب هواداران این تیم از بازی های بیرون از خانه ( فصل یازدهم ۵ هزار تراکتوری در ورزشگاه سردار جنگل ، داماش۲ – تراکتور ۳ ) در دو شهر رشت وانزلی

تیم تراکتورسازی تبریز

تمرینات تیم تراکتور سازی عصر دیروز پیگیری شد ، بعد شروه فصل جاری اولین جلسه تمرینی بود که مجید جلالی همه شاگردان خود را در اختیار داشت وبا یک مجموعه کامل تمرینات را زیر نظر داشت ، میثم بائو ومیلاد فخر الدینی اخرین مصدومان این تیم بودند که بدون هیچ مشکلی در تمرینات گروهی شرکت کردند ، گرمکردن با توپ ودر ادامه بازی تحت فشار قسمتی از برنامه تمرینی این تیم بود که در پایان به بازی دستگرمی بین دو تیم منتهی شد ،بگفته سرپرست این تیم حسن اذرنیا تمرین امروز در محل زمین چمن مصنوعی این مجموعه برگزار خواهد شد .

هوادارانی که یک پای ثابت تمرینات این تیم هستند از حضور پرتعداد وپر شور خود در رشت ودیدار رفت دو تیم از هفته دهم خبر می دهند ، با توجه به سابقه استقبال خوب هواداران این تیم از بازی های بیرون از خانه ( فصل یازدهم ۵ هزار تراکتوری در ورزشگاه سردار جنگل ، داماش۲ – تراکتور ۳ ) در دو شهر رشت وانزلی وبا توجه به اتمام تعطیلات تابستانی به نظراستقبال خوبی از این دیدار به عمل اید .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391