برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دستغیب باید مورد بازرسی قرار گیرد

سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۸ — فارس

اداره‌ کل ورزش و جوانان استان فارس درخواست تغییر ورزشگاه تیم فوتبال فجرسپاسی را به سازمان لیگ ارسال کرده است.

مسئولان باشگاه فجرسپاسی درخواستی را به مسئولان سازمان لیگ ارسال کردند مبنی بر اینکه تیم فوتبال این باشگاه تا نیم فصل دوم یعنی ۴ بازی در ورزشگاه دستغیب برگزار شود. این درخواست زمانی مطرح شد که محمود یاوری، هدایت این تیم را بر عهده گرفت و شائبه‌هایی را در این زمینه به وجود آورد زیرا فصل گذشته زمین چمن این ورزشگاه نامناسب بود و اعتراض سرمربیان تیم‌های حریف را در بر داشت.

محمد عاری سرپرست فجرسپاسی در این زمینه به خبرنگار فارس اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان شیراز با توجه به اینکه ورزشگاه حافظیه زیر کشت است و به دلیل اینکه این ورزشگاه شرایط مناسبی ندارد نامه‌ای به هیئت فوتبال استان فارس ارسال کرده و از فدارسیون درخواست کردند تا بازی‌های فجر سپاسی تا نیم فصل در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار شود.

وی در مورد اینکه آیا این موضوع درخواست یاوری بوده است یا خیر، تصریح کرد: این موضوع ربطی به یاوری ندارد، او روز گذشته به تیم اضافه شد در حالی که این درخواست مربوط به شنبه می‌شود. به هیچ عنوان بحث چنین مسائلی نیست. نمی دانیم چگونه این مسائل را عنوان کنیم که حاشیه به وجود نیاید.

سرپرست فجرسپاسی تاکید کرد: به نظر من بازی در دستغیب به ضرر ما خواهد بود زیرا در این زمین تمرین نداشته‌ایم و با شرایط آن آشنا نیستیم. فرصت نشده که با مسئولان هیئت فوتبال در این زمینه صحبت کنم اگر قرار است کاری انجام دهیم باید در زمانی صورت بگیرد که فرصت لازم را داشته باشیم در حال حاضر انتقال ورزشگاه ما به دستغیب به ضررمان تمام خواهد شد.

وی در مورد اینکه چرا بازی‌های این تیم در ورزشگاه سعادت‌شهر برگزار نمی‌شود یادآور شد: این شهر امکانات لازم را ندارد و نمی‌توان اردوهای تیم‌ها را در این شهرها برپا کرد. تیم‌ها باید روز بازی به این شهر بروند و حداقل مسافت تا سعادت‌شهر هم حدود ۲ ساعت است. به علت فاصله زمانی نمی‌توان در این ورزشگاه بازی‌ها را برگزار کرد.

مصطفی شهبازی عضو سازمان لیگ درباره میزبانی فجرسپاسی در ورزشگاه دستغیب خاطرنشان کرد: ورزشگاه دستغیب سال گذشته مشکلاتی داشت و به دلیل همین کمبودها مجبور بودیم که بازی‌ها را در حافظیه برگزار کنیم، به علت اینکه ورزشگاه حافظیه زیر کشت بود ناچار بودیم چنین تصمیمی را بگیریم حالا هم اگر بخواهیم بازیها را در ورزشگاه دستغیب برگزار کنیم باید این موضوع مورد تایید بازرسان قرار بگیرد. باشگاه فجرسپاسی درخواستی را ارسال کرده است اما باید ما این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم قطعا در این هفته بازی فجر سپاسی مقابل استقلال خوزستان در ورزشگاه حافظیه برگزار می‌شود.

شهبازی در مورد اینکه مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان شیراز اعلام کردند، زمین چمن حافظیه به علت این که زیر کشت است بازی‌ها در دستغیب برگزار شود، گفت: آنها نمی‌توانند چنین موضوعی را عنوان کنند زیرا زمین مسابقه هر دو ماه یک بار زیر کشت قرار نمی‌گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391