برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: بچه‌ها همقسم شده‌اند ملوان را ببریم

چهارشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۶ — گل

همه بچه‌ها با جدیت تمرین می کنند تا این بازی را ببرند.از نظر روحی خیلی خوب هستند و از اول هفته سخت تمرین می کنند تا برای این بازی با تمام وجودشان به میدان بروند.

پیر فوتبال ایران و مربی با تجربه مس کرمان همیشه در آرامش و با روی خوش پاسخگوی سوالات ماست..

شاید بهتر باشد ابتدا به جای اوضاع تیم حال مهدی محمدی را بپرسم؟
خب بله واقعاً این اتفاق برای ما هم تلخ بود و امیدواریم هرچه زودتر ایشان حالش خوب شود.البته آقای محمدی عمل کرده اند و شرایط بهتری دارند اما ما طبق برنامه این چند روز همگی کادر فنی و بازیکنان به مسجد می رویم تا برای ایشان دعا کنیم.
مهدی محمدی چکیده فوتبال کرمان است و دعا می کنیم که حالشان خوب شود و زودتر برگردند.
شرایط تیم چطور است باید ملوان را ببرید؟
بله بچه‌ها همگی مصمم هستند و همقسم شده اند که این بازی را ببریم تا بتوانیم شرایط خود را در جدول بهتر کنیم و این پیروزی را تقدیم کنیم به آقای محمدی و همه مردم عزیز کرمان که این روزها برای مربی خودشان ناراحت هستند و دعا می کنند.
آیا این اتفاق یعنی سکته آقای محمدی تاثیر منفی گذاشته یا مثبت؟
نه بچه‌ها خب همگی از این موضوع ناراحت هستند و ما هم بیشتر از هر چیز دوست داریم ایشان زودتر برگردند اما همه بچه‌ها با جدیت تمرین می کنند تا این بازی را ببرند.از نظر روحی خیلی خوب هستند و از اول هفته سخت تمرین می کنند تا برای این بازی با تمام وجودشان به میدان بروند.
ملوان را چطور تیمی می بینید؟
خب ملوان هم تیم بزرگی است و از تیمهای قدیمی فوتبال ایران است ما احترام می گذاریم اما فقط برای پیروزی پا به میدان می گذاریم.
قطعاً استادیوم باید در این بازی شلوغ شود؟
حتما همینطور است چرا که ما انتظار داریم از هواداران خوبمان که همگی بیایند ورزشگاه را پر کنند و با حمایت خودشان این پیروزی را برای ما به ارمغان بیاورند.هوادارن عزیز ما برگ برنده مس هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391