برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: صاحب اصلی تیم‌های شیرازی همیشه شاغلام است

سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۵ — گل

به فوتبال عشق می‌ورزم و برای دلم کار می‌کنم در نهایت هم ادامه همکاری میسر نبود و نمی‌خواستم چند بازی بمانم که تیم شکست بخورد و بعد مرا اخراج کنند تا پولم را بگیرم.من عاشقم نه کاسب

محمود یاوری

پیر باتجربه فوتبال ایران پس از اتفاقاتی که برایش در کرمان افتاد پس از کش و قوس‌ها از این تیم جدا شد و به تیم سابقش فجرشهیدسپاسی پیوست. در همین رابطه با محمود یاوری مربی جدید این تیم صحبت کردیم. اولین مصاحبه محمود یاوری پس از پیوستنش به فجر را با سایت گل بخوانید.
اوضاع در تیم جدید چطور است؟
همیشه خوب است و خوب خواهد بود، معارفه خوبی داشتیم بچه‌ها شاداب و سرحال و روحیه خوبی داشتند. امیدوارم همین روحیه ا دامه داشته باشد تا بتوانیم به موفقیت برسیم.
چه شد که از مس جدا شدید؟
من واقعا در مس آرامش نداشتم و احساس دلمشغولی می‌کردم. شرایط خوب نبود و بهترین تصمیم جدایی بود چرا که هیچ وقت آزادگی خودم را فدای چیزی نمی‌کنم و فکر می‌کنم ادامه همکاری من به مس میسر نبود. من از همین جا برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم و همیشه انرژی مثبت خودم را برای آنها باقی می‌گذارم.
چه شد بازی با فولاد را ماندید در حالی که می‌دانستید دیگر به نوعی در این تیم نیستید؟
من فقط به خاطر مردم کرمان ماندم تا به این تیم کمکی کرده باشم چرا که مدیریت این تیم برای انتخاب مربی جدید احتیاج به زمان داشت من ماندم تا ایشان در آرامش مربی جدیدش را انتخاب کند وگرنه تکلیف مشخص بود.
نظرتان در مورد شخص غلام پیروانی چیست؟
غلام پیروانی دوست قدیمی من است و سا‌ل‌ها کنار هم چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی با هم بوده‌ایم به عقیده بنده صاحب اصلی تیم‌های شیرازی همیشه شاغلام است. من و ایشان هر دو آرزوی موفقیت برای تیم‌های شیرازی می‌کنیم. غلام پیروانی زحمات زیادی برای شیراز کشیده.امیدوارم هر جا که هستند موفق و پیروز باشند و من ایشان را قلبا دوست دارم و احترام ویژه‌ای برایشان قائل هستم.
عده‌ای معتقدند که یاوری تیم زیاد عوض می‌کند و همیشه تیم دارد؟
من در این چند سال فقط در فجر بودم و مقاطعی هم در استیل آذین و ذوب آهن و مس. در استیل اذین و ذوب آهن که دو تجربه کوتاه بود که هیچ کس جرات پذیرفت مسوولیت را نداشت و من قبول کردم. در شرایطی که به استیل رفتم همه یادشان که این تیم چه شرایطی داشت و خدا می‌توانست به این تیم کمک کند. من فقط رفتم که بتوانم تاثیرگذار باشم اما واقعا خدا نخواست که این تیم به موفقیت برسد و قسمت نبود. در ذوب آهن هم شرایط حساسی بود که فکر نکنم کسی جرات پذیرفتش را داشت ولی من باز هم پذیرفتم و لطف خدا شامل حالم شد و توانستیم در دو بازی حساس پلی آف این تیم را در لیگ برتر نگه داریم. البته این چیزها را کسی نمی‌بیند و فقط سعی می‌کنند مسائل منفی من را در روزنامه‌ها و جاهای دیگر بزرگ کنند. پس از آنکه از فجر جدا شدم و به مس رفتم دیگر همه می‌دانند که مس چه شرایطی داشت و هیچ کس حاضر نشد با آن شرایط با مس کار کند من رفتم چون آنها خواستن و من با حزن خاطر به انجا رفتم چرا که من نمی‌توانم بیکار باشم و زمانی که پیشنهاد هست کار می‌کنم. من به فوتبال عشق می‌ورزم و برای دلم کار می‌کنم در نهایت هم واقعا ادامه همکاری میسر نبود و نمی‌خواستم چند بازی بمانم که تیم شکست بخورد و بعد هم مرا اخراج کنند تا پولم را بگیرم. من دنبال این‌جور مسائل نیستم برای همین خودم استعفا دادم و از این تیم جدا شدم.
شرایط قراردادتان با فجر چگونه است؟
باور کنید من اصلا صحبت مالی نکرده‌ام و فقط به فکر موفقیت فجر هستم. از یکی، دو تیم دیگر هم پیشنهاد داشتم اما اوضاع فجر همیشه معنوی است و من این را دوست دارم. به مسوولان فجر هم گفتم من قسمتی از پولم را از مس گرفته و شما باید مبلغی از قرارداد من کم کنید چرا که من اصلا دوست ندارم از آنجا پول بگیرم. من عاشق هستم نه کاسب.
آیا فکر می‌کنید با فجر موفق می‌شوید؟
بله این تیم پتانسیل دارد و از بازیکنان خوب و مدیریت خوبی بهره می‌برد ما همگی تلاش می‌کنم که فجر را با حمایت مردم شیراز و مسوولان و تلاش بازیکنان این تیم را به جایگاه مناسبی در جدول برسانیم و به موفقیت برسیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391