برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاشیه دیدار ذوب آهن و نفت تهران؛ ناراحتی تاج از سؤال خبرنگاران و قهر جواهری

جمعه، ۸ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۵۰ — فارس

رئیس سازمان لیگ از سؤال خبرنگاران مبنی بر برگزاری دیدار ذوب‌آهن و نفت تهران ابراز ناراحتی کرد.

مهدی تاج

در جریان دعوای ابرقویی‌نژاد رئیس هیئت فوتبال اصفهان و همچنین جواهری مدیر کل تربیت بدنی این استان در خصوص برگزاری بازی ذوب‌آهن و نفت تهران حواشی به وجود آمد.

در فاصله نیمه دوم این دیدار جواهری در ابتدا بین خبرنگاران حاضر شد و به سؤالات آنها پاسخ داد.

وی در ادامه به اتاق مدیر ورزشگاه رفت و با حالت ناراحتی با مهدی تاج صحبت کرد، پس از آن نیز با حالت قهر اتاق را ترک کرد. تاج نیز در پاسخ به سؤال خبرنگاران مبنی بر اینکه این مسابقه را چه کسی برگزار کرده است از این سؤال ناراحت شد و گفت: من برگزار کرده‌ام، این چه سؤالی است که می‌پرسید؟! بهتر است بروید آئین‌نامه را بخوانید ببینید چه می‌گویید.

وی ادامه داد: وقتی من خودم مسابقه را برگزار می‌کنم نباید چنین سؤالاتی از من بپرسید، هم ابرقویی‌نژاد و هم جواهری به من کمک کردند.

جواهری همچنین در پاسخ به سؤال خبرنگاران گفت: بر اساس حکمی که به من توسط سجادی داده شده قرار شد سرپرست را انتخاب کنم، با اختیار قانونی مرتضی لاچیانی را به عنوان سرپرست هیئت فوتبال استان انتخاب کردم اما متأسفانه کفاشیان قبول نکرد.حاضر هستم در هر دادگاهی با شواهد حرفم را ثابت کنم، اگر این شیوه ادامه داشته باشد هفته آینده نمی‌گذارم مسابقه برگزار شود.

وی ادامه داد: امروز درس بزرگی گرفتم، اینکه به حرف برخی اهالی فوتبال اعتماد نکنم، آقایان بدانند با ابزار سیاسی نمی‌توانند حرفشان را به کرسی بنشانند حتی اگر برکنار شوم تا آخر ایستاده‌ام و دفاع می‌کنم.

گفتنی است ابرقویی نژاد در نیمه دوم وارد ورزشگاه شد و تاج گفت‌وگو کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391