برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معاون حقوقی اتحادیه باشگاه‌ها: علیپور به رفیق خودش یعنی عزیز محمدی ایراد گرفته است!

یکشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۴ — فارس

معاون حقوقی اتحادیه باشگاه‌ها گفت: علیپور به رفیق خودش عزیزالله محمدی ایراد گرفته است.

عزیز محمدی

احمدرضا براتی در مورد اظهارات حجت الاسلام علیرضا علیپور اظهار داشت: با احترام به آقای علیپور، در پاسخ به صحبت‌های ایشان که دیروز در خبرگزاری فارس منتشر شد مایلم روشن کنم که در کنگره بوداپست فیفا مطلقا مجوزی برای تشکیل نهاد یا ستادی موازی با کمیته اخلاق صادر نشده است و هرآنچه هست در قالب کمیته اخلاق هست بدین معنی که کمیته اخلاق که تا پیش از آن صرفا دارای یک بخش قضایی بود از کنگره بوداپست دارای یک بخش دیگر نیز تحت عنوان بازرسی و تحقیقات گردید شبیه دستگاه قضایی فعلی کشور خودمان که جرایم و پرونده‌ها ابتدا در دادسرا مورد رسیدگی مقدماتی قرار می‌گیرند و سپس به دادگاه روانه می‌شوند که در هر حال هم دادسرا و هم دادگاه زیر نظر قوه قضاییه هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر نیز و برابر مقررات جدید التصویب فیفا ، کمیته اخلاق شامل دو بخش بازرسی و قضایی هست و بخش بازرسی مطلقا نهادی موازی با کمیته اخلاق نیست بلکه زیر مجموعه و یکی از بخش‌های کمیته اخلاق است ضمن اینکه مطلقا اعضای هیئت رییسه و سایر بخش‌ها نمی‌توانند در آن عضو باشند.

معاون حقوقی اتحادیه باشگاه‌ها تصریح کرد:احتمالا گزارش کنگره بوداپست بصورت کامل و صحیح به اطلاع ایشان رسانیده نشده است.

براتی بااشاره به بخش دیگری از حرف‌های علیپور، گفت: از سوی دیگر اینکه فرموده‌اند افراد در اتحادیه دور هم جمع شده و گل می‌گویند و گل می شنوند و در بین آنها نیز آدم باسواد یافت می شود نیز از دو منظر شایسته تامل است؛اول اینکه دوستانی که در اتحادیه هستند به استثنای بنده همگی از پیشکسوتان فوتبال هستند و به شکر خدا از سواد کافی برخوردارند مگر اینکه این برادر عزیزم ادعا کنند طی یک امتحان کتبی که از همکاران بنده در اتحادیه به عمل آورده‌اند متوجه شده‌اند که سواد برخی از برخی دیگر بیشتر است!

وی افزود: از دیگر سو و به فرض محال اگر درست باشد که ما در اتحادیه به جای پیگیری حقوق باشگاه‌ها ، گل می گوییم و گل می شنویم ، در واقع این اشکالی است که ایشان به رییس اتحادیه که اتفاقا رفیق خودشان است وارد می‌کنند چون آقای محمدی اداره تمام این جلسات را عهده دار هستند . هرچند بنده اعتقادی به این تحلیل حاج آقا ندارم و مدیریت آقای محمدی در اتحادیه ، نمره خوبی دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391