برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیپور: رسیدگی به اتهامات قهرمانی ۱۰ روز زمان می خواهد

پنجشنبه، ۴ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۳ — گل

حدودا ۱۰ روز طول می‌کشد تا ما نظر نهایی خود را در این باره اعلام کنیم. فقط می‌توانم بگویم که نیاز به بررسی همه جانبه و بیشتری داریم.»

علیرضا علیپور

دیروز محسن قهرمانی، داور بین‌المللی به فدراسیون رفت تا به اتهامات پاسخ بدهد. پس از جنجال‌های بازی سپاهان- پرسپولیس و آن اتهامات پرحرف و حدیث و دامنه‌دار، قهرمانی از ساعت‌های اولیه صبح به فدراسیون فوتبال مراجعه کرده بود.
علاوه بر قهرمانی که برای پاسخگویی به اتهام مطرح شده علیه او به حراست فدراسیون رفته بود، بادیه مدیرعامل باشگاه نفتون، حاتم و مولایی به‌عنوان شاهد در دفتر نایب رییس فدراسیون فوتبال حضور پیدا کردند تا اعتراض خود را در اختیار کمیته‌ بررسی تخلفات حرفه‌ای قرار دهند. در حالی که حدود بیش از شش ساعت از حضور قهرمانی در فدراسیون فوتبال می‌گذشت، فریدون اصفهانیان، رییس کمیته‌ داوران وارد فدراسیون شد تا در جلسه بررسی پرونده‌ قهرمانی شرکت کند.
دبیر کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال پس از نشست چند ساعته با محسن قهرمانی، مرتضی کریمی و کرمانشاهی که در اتفاقات اخیر نام‌شان مطرح شده بود، در جمع خبرنگاران گفت: «حدودا ۱۰ روز طول می‌کشد تا ما نظر نهایی خود را در این باره اعلام کنیم. فقط می‌توانم بگویم که نیاز به بررسی همه جانبه و بیشتری داریم.»
او در پاسخ به این سوال که آیا احتمال محرومیت مادام‌العمر قهرمانی درست است یا خیر گفت: «نه این پیش‌قضاوت، بی‌انصافی محض است. ما باید بیشتر بررسی کنیم. شاید دو سه روز زودتر و یا دیرتر شد اما شک نکنید که همه چیز را دقیق بررسی و اعلام می‌کنیم.» علیپور در پاسخ به این سوال که آیا خود داوران قبول کردند که در فوتبال ما تبانی در داوری وجود دارد گفت: «خیر به این شدت نیست.»
در این لحظه خبرنگاران از او پرسیدند اگر به این شدت نیست پس یعنی تا حدی قبول دارند، که او پاسخی نداد و با گفتن این جمله با خبرنگاران خداحافظی کرد: «یا علی».

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391