برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلوس:به خاطر علاقه ام به آبیدال وخانواده اش می خواستم کبدم را به او بدهم

دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۴ — گل

مدافع برزیلی بارسلونا در گفت و گو با لانس اعلام کرد که قصد داشت تا برای نجات جان دوستش، آبیدال، بخشی از کبدش را به او هدیه دهد

دانی آلوس مدافع برزیلی باشگاه بارسلونا در گفتگو با روزنامه برزیلی لانس به این نکته اشاره کرد که تصمیم داشته تا بخشی از کبدش را به اریک آبیدال دوست و هم تیمی سابقش در بارسلونا هدیه کند.

او در صحبت هایی گفته:« زندگی در اولویت اول است. اینکه من قصد داشتم تا بخشی از کبدم را به آبیدال بدهم، یک ماجرای خصوصی بود و حالا که آبیدال دراین باره حرف زده، من هم مجبورم که راجع به آن صحبت کنم. هدف و خواسته من تنها برای کمک کردن به دوستم بود. به خاطر احترامی که برای اریک قائل بودم و به خاطر محبتی که به او و خانواده اش دارم می خواستم این کار را انجام دهم. وقتی زندگی کسی در خطر است، فوتبال دراولویت دوم قرار دارد.»

اریک آبیدال ستاره فرانسوی دنیای فوتبال به خاطر وجود یک تومور درکبدش مجبور به انجام عمل پیوند کبد شده بود و پسرعمویش بخشی از کبدش را به او هدیه کرد.حالاآبیدال با طی مراحل پزشکی لازم بهبود یافته و به دنیای فوتبال بازگشته است.

آلوس در ادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که اگر قرار براین می‌شد که او بخشی از کبدش را به آبیدال بدهد، ممکن بود زندگی فوتبالی اش برای همیشه به خطر بیفتد. او ادامه داد:« اگر من بخشی از کبدم را به آبیدال می دادم، ریسک بزرگی در زندگی فوتبالی ام بود ولی خداحافظی ام از دنیای فوتبال ۱۰۰% قطعی نبود. فقط یک ریسک بود ولی وقتی زندگی کسی در خطر است، فوتبال ارزشش کمرنگ می شود.»

این مدافع برزیلی با اشاره به دوستی عمیقی که میان او و آبیدال وجود دارد گفت:« این اقدام باعث شد تا ارتباط دوستانه ما بهتر شود. اریک قدرت زیاد و هوش زیادی از خدا گرفت و این توانایی را دارد تا حتی بدون فوتبال زندگی کند. اگر بخشی از کبدم را برای نجات جان یک زندگی می دادم هم خدا درهای دیگری را به رویم باز می کرد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391