برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عصبانیت شدید گزارشگر صداوسیمای تبریز از باشگاه تراکتورسازی : فقط به من وعده های پوچ و توخالی دادند

یکشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۰ — گل

"مجتبی ساعی" مجری و گزارشگر ورزش آذربایجان باید خود را به سازمان نظام وظیفه برای اعزام به خدمت سربازی معرفی کند .

او در گفتگویی با خبرنگار ورزشی آناج در مورد حضورش در باشگاه تراکتورسازی به عنوان سربازگفت: طی چندین ماه گذشته با پیشنهاد شخص آقای زینی زاده قرار بر این شد تا دوران خدمت سربازی خود را در باشگاه تراکتورسازی بگذارنم تا هم از فوتبال دور نباشم و هم بتوانم دوران مقدس سربازی را بگذرانم.

ساعی افزود: چند روز یکبار با آقای زینی زاده صحبت میکردیم و هر بار ایشان خبر از حل مشکلم میداند و چندین بار بطور جدی این اطمینان را دادند که نگران نباش که کارهای گزینشت به سپاه را انجام داده ایم و فقط باید چند قطعه عکس و مدارک مورد نیاز را با خودت ببری تا بعد از قطعی شدن گزینش بتوانی به عنوان سرباز در باشگاه تراکتورسازی حضور یابی.

مجری محبوب هواداران فوتبال در ادامه گفت: من باید دو ماه قبل عازم خدمت میشدم ولی برساس قولی که مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی داد دو ماه دیگر اعزامم را در نظام وظیفه تمدید کردم تا بتوانم در این باشگاه حضور پیدا کنم ولی متاسفانه امروز متوجه شده ام که آقایان هیچ کاری برایم نکرده اند و فقط با وعده های پوخ و تو خالی باعث شده اند تا فرصت را از دست بدهم و الان دیگر کسی از باشگاه تراکتورسازی به تلفن هایم جواب نمیدهد و هیچ کس پاسخگوی من نیست.

ساعی در ادامه افزود: حداقل پنج سال از عمر خودم را در راه خدمت به تراکتورسازی و گزارش بازی های این تیم گذرانده ام و همه میدانند که در این راه چه مشکلاتی را تحمل کرده ام ولی امروز مدیر عامل باشگاه با این کار آنقدر ناامیدم کرده که میخواهم از گزارشگری و دنیای رسانه کنار بروم.

گزارشگر محبوب آذربایجانی‌ها که با گزارش معروف بازی استقلال و تراکتورسازی در دل هواداران میلیونی این تیم جای دارد در ادامهع افزود: در این استان هیچ کس حاضر نیست مشلم را حل کند و بعد از این همه تلاش در راه اطلاع رسانی و کمک به ورزش استان امروز باید بخاطر خدمت سربازی آنقدر اذیت شوم که از محتبی ساعی بودن و معروف بودنم ناراحت شوم، کاش اسم محتبی ساعی را از روی من بردارند تا شاید آقایان کمک حالم شوند.

ساعی در ادامه گفت: باید در آبان ماه به خدمت اعزام شوم ولی تا به امروز در بلاتکلیفی به سر میبرم.کاش سردارپورجمشیدیان که حامی اول ورزش استان می باشند فکری به حل بنده کنند و نگذارند بخاطر خدمت سربازی دوسال از میادین خبری و رسانه ای دور باشم و با حل مشکل جذب بنده در سپاه مشکلاتمرا حل کنند.

ساعی در پاسخ به این سوال خبرنگار آناج که آیا در صورت حل مشکل حاضرید در باشگاه تراکتورسازی خدمت کنید نیز گفت:با بدقولی هایی که از طرف مدیریت باشگاه دیدم دیگر حاضر نیستم در این باشگاه حضور یابم ولی امیدوارم مسئولین کمک کنند تا در این روزهای باقی مانده بتوانم مشکل خدمت سربازی را حل کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391