برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آسیب دیده تراکتور در آغوش هم تیمی ها

یکشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۷ — گل

برد سخت مقابل نفت تهران در تبریز یک تلفات سنگین برای تراکتوری‌ها به دنبال داشت و محمد ایران پوریان طوری آسیب دید که حتی شایعه ضربه مغزی اش به گوش رسید.

ایرانپوریان دیروز با این وضعیت در محل تمرین تیمش حاض شد و کنار نصرتی و دقیقی نفرات اصلی که در حال ریکاوری بودند با یک چشم بازی تدارکاتی با تیم خلخال را نگاه کرد.

در این عکس ظاهرا میثم بائو که با وجود مصدومیت کریمی همچنان جایی در ترکیب اصلی تیمش ندارد آمده تا حالی از ایرانپوریان بپرسد ضمن اینکه ژست فرهاد پورغلامی که فعلا رفتنش به انزلی منتفی شده هم جالب است.
ایرانپوریان اوخر نیمه اول بازی با نفت تهران در اثر برخورد با سر بازیکن حریف دچار پارگی پلک فوقانی چشم چپ و تورم شدید ناحیه شد ، او در بین دو نیمه به بیمارستان امام رضا انتقال داده شد و پس از تهیه CTSCAN مشخص شد که هیچ گونه عارضه مغزی یا شکستگی استخوانی ندارد .بعد از آن این بازیکن جهت مداوای کامل به بیمارستان نیکوکاری منتقل شد و توسط متخصصان چشم مورد معاینه قرار گرفت. وی سپس با عمل جراحی سرپایی ناحیه صدمه دیده پلک ترمیم و سوچور شد. با توجه به ورم شدید ، قرار شد معاینات تکمیلی چشم این بازیکن بعد از کاهش تورم در روزهای آینده انجام شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391