برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کناره‌گیری آیت‌اللهی از ریاست هیئت فوتبال استان فارس

جمعه، ۱۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۱ — فارس

گفته می‌شود آیت‌اللهی از ریاست هیئت فوتبال استان فارس استعفا داده است و قرار است جایگزین او معرفی شود.

هادی آیت اللهی

از چندی پیش مسائلی در خصوص استعفای محمد هادی آیت اللهی از ریاست هیئت فوتبال استان فارس مطرح شده و خبرهایی به گوش می‌رسد که او چند روز اخیر در هیئت فوتبال این استان حاضر شده و رفتنش را به سایر همکارانش اطلاع داده است، کاووس عباسی از گزینه‌های احتمالی جایگزینی او عنوان شده است.

عباسی، رئیس هیئت فوتبال شیراز در این زمینه با خبرنگار فارس گفت: هنوز چیزی به صورت قطعی اعلام نشده است، اما مسائل و شایعاتی مطرح شده است، یک بار ایت اللهی در جلسه هیئت فوتبال اظهار داشت که به علت مشغله کاری و سبک تر کردن کارش قصد دارد که تنها در فدارسیون فوتبال فعالیت کنند و می‌خواهند از ریاست هیئت فوتبال استان فارس استعفا دهند.

وی در خصوص حضورش به عنوان رئیس هئیت فوتبال استان فارس، گفت: هنوز چیزی قطعی نشده است من هم همچون ۴-۵ گزینه دیگر کاندیدای این امر هستم و تا وقتی که رسما چیزی اعلام نشود نمی‌توانیم در این باره صحبت کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391