برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باقری و سه پرسپولیسی خون اهدا کردند

یکشنبه، ۱۴ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — فارس

چهار نفر از اعضای تیم پرسپولیس روز شنبه در یک حرکت انسان دوستانه با حضور در مرکز انتقال خون تهران، نسبت به اهدای خون خود اقدام کردند.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، کریم باقری، سید جلال حسینی، غلامرضا رضایی و سید مهدی سید صالحی، چهار سرخپوشی بودند که روز شنبه به منظور کمک مستقیم به نیازمندان واحدها و فرآورده‌های خونی و همچنین با هدف ترویج فرهنگ الهی و انسانی اهدای خون نزد جامعه ورزش، عموم مردم و بویژه علاقمندان به فوتبال و هواداران پرسپولیس با حضور در مرکز انتقال خون وصال شیرازی نسبت به اهدای خون خود اقدام کردند.

روابط عمومی انتقال خون تهران با قدردانی از این اقدام اعضای تیم پرسپولیس به ویژه کریم باقری که از اهداکنندگان مستمر خون است، با اشاره به نیاز دائمی بیماران به واحدها و فرآورده‌های خونی، ابراز امیدواری کرد، این اقدام مورد توجه عموم مردم قرار گرفته و باعث ترغیب آنها برای انجام این حرکت خیر و انسان دوستانه شود.

نیاز به اهداکنندگان خون از این رو وجود دارد که همواره مراکز درمانی و بیمارستانی، به ویژه در شرایط اورژانس همواره نیاز به واحدهای خونی دارند و کمبود هر واحد یا محصول حتی در زمان کوتاه می‌تواند مشکلات جدی را برای نیازمندان به خون بوجود آورد که سازمان انتقال خون تلاش می‌کند با مدیریتی که انجام می‌دهد، مانع از این امر شود اما اهدای خون مستمر از سوی هموطنان یک نیاز دائمی است و از این رو اهدای خون معادل اهدای زندگی خوانده می‌شود.

گفتنی است، کریم باقری کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی و مربی کنونی سرخپوشان از اهداکنندگان مستمر خون و در سازمان انتقال خون تهران شناخته شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391