برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمایت بختیاری زاده از ویسی

دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۱۳ — ایسنا

کاپیتان تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این که انتظار داریم همه از ویسی و تیم حمایت کنند، گفت: این عرف فوتبال حرفه ای است و نباید تفکر ما جرقه ای باشد و همیشه به دنبال خراب کردن و تغییر مربی باشیم.

سهراب  بختیاری‌زاده

سهراب بختیاری زاده درباره نوسانات تیم استقلال خوزستان در ۱۰ هفته طی شده از رقابت های لیگ برتر اظهارکرد: به هر حال تمام تیم‌ها ضعف‌ها و مشکلاتی دارند اما مهم پایین بودن درصد مشکلات است. هیچ تیمی بدون ضعف نیست. به نظرم این که تیمی دارای نقاط ضعف و مشکلات فنی در ساختار خود باشد، موضوعی طبیعی است.

وی افزود: تمام هم و غم ما پایین آوردن درصد ضعف تیم و به حداقل رساندن آن است. سعی و تلاش مجموعه باشگاه نیز رسیدن به این مهم است. همان طور هم که قبلا گفته ام، استقلال خوزستان تیم خوبی است ولی نتایج مان به اندازه شان و منزلت باشگاه نیست. به نظر من لیاقت بازیکنان و مجموعه تیم، این نوع امتیاز گیری نیست.

مدافع باتجربه تیم استقلال خوزستان بیان کرد: به هر حال باید تمام مجموعه تیم دست به دست هم دهیم تا ضعف‌ها را برطرف کنیم. ما یک خانواده هستیم و من به شخصه به تیم و تک تک بازیکنان آن اعتقاد دارم. به نظرم ما باید برای رفع مشکلات، سریع تر عمل کنیم. به هر حال تیمی که می تواند ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران را شکست دهد، حتما دارای نقاط قوتی است.

وی گفت: نمی توان گفت در پست خاصی ضعف داریم؛ فوتبال یک ورزش گروهی است و من اعتقاد دارم تمام بازیکنان در برد و باخت تیم دخیل هستند. به نظرم تیم ما حداقل سه، چهار بازیکن خوب و حرفه ای کم دارد، هر چند ما بازیکنان جوان بسیار خوبی را در اختیار داریم که آینده درخشانی هم دارند ولی باید به این موضوع هم توجه کرد که تمام تیم ها، قدرتمند هستند و بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارند و دست مربیان آن ها، به ویژه روی نیمکت باز است.

بختیاری زاده تصریح کرد: اگرچه تیم ما هم بازیکنان خوبی دارد اما این موضوع برای قدرتمند بودن در لیگ کافی نیست. ما می توانیم با کار بیشتر روی نقاط ضعف مان، این نقاط را ترمیم و با جذب چند بازیکن شاخص در نیم فصل، مشکل تیم را برطرف کنیم.

وی در ادامه درباره این که به نظر می رسد استقلال خوزستان خیلی خوب حمایت نمی شود، عنوان کرد: به نظرم این که ما بدون تعامل، کورکورانه و بدون بررسی سابقه این تیم فقط نقاط ضعف آن را بررسی کنیم، این اقدام تفکر زیبا و حرفه ای نیست. به نظرم این که انتقادی داشته باشیم که بیشتر شخصی باشد، در خور فوتبال و شان فوتبال خوزستان نیست.

کاپیتان تیم استقلال خوزستان با اشاره به این که ما به انتقاد نیاز داریم اما به شرطی که این انتقاد همراه با تعامل باشد، افزود: این انتقاد باید به شکلی باشد که به پیکره و ساختار یک باشگاه ضربه نزند وگرنه ما خودمان هم می دانیم که ضعف داریم و از نتایج مان هم مشخص است ولی باید صادقانه رفتار کنیم و به این ذهنیت برسیم که استقلال خوزستان نماینده استان در لیگ برتر است نه نماینده یک مجموعه صنعتی. به نظرم تمام استان باید کمک کنند تا تیم بتواند نتیجه بهتری بگیرد.

وی هم چنین با بیان این که به هر حال باید به ویسی فرصت داده شود، خاطر نشان کرد: او یک مربی جوان است و همان طور که باید از یک بازیکن و استعداد جوان نگه داری کرد و به آن زمان و بها داد، باید به این مربی جوان هم زمان و فضا دهیم. فوتبال یک ورزش گروهی است و یک مربی باید بازیکنان را از نظر فنی، اخلاقی و روحی- روانی هماهنگ کند که این موضوع کار ساده ای نیست.

بختیاری زاده گفت: همان طور که قبلا هم گفته ام اگر می بینید که اکنون فولادخوزستان نتایج خوبی به دست می آورد به خاطر این است که سال‌ها کار کرده تا توانسته به این نتایج برسد. این تیم حتی به لیگ یک هم سقوط کرد اما فوتبال خوزستان پای این تیم ایستاد که این اقدام قشنگی بود.

وی در پاسخ به این سوال که چه انتظاری از هواداران تیم در راستای حمایت از آن دارید؟ گفت: ما همیشه به عشق آن‌ها بازی کرده ایم. آن‌ها چه با برد و چه با باخت تیم، می توانند انتقاد کنند ولی باید صبر و تحمل داشته باشند. من شک ندارم که آن‌ها به اندازه خودشان فوتبال را متوجه می شوند ولی باید این اجازه را بدهند که بازیکنان کار خودشان را انجام دهند و همچنین به تیم امیدوار باشند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به سوال دیگری که به نظرتان تیم در لیگ می ماند یا خیر؟ عنوان کرد: شک نکنید که ما تمام تلاش مان را می کنیم تا مجموعه ما بهتر از این نتیجه بگیرد. ما ابزار داریم و تماشاگران بدانند که بازیکنان جواب اعتماد آن‌ها را می دهند.

وی همچنین درباره مصدومیتش خاطر نشان کرد: من در ابتدا به خاطر سه کارته شدن نتوانستم رو به روی استقلال تهران بازی کنم و در ادامه نیز به دلیل مشکلی که در ناحیه کمر برایم به وجود آمد، چند دیداری است که نتوانسته ام بازی کنم اما خدا را شکر با تلاش پزشک تیم، این مشکل رفع شده است. البته به صورت اختصاصی تمریناتی را داشته ام و احتمالا از این هفته در خدمت تیم هستم و سعی من این است که خود را به دیدار با صبای قم برسانم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391