برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برنامه کارشناسان به استقلال؛ خط دفاع کره شکسته است

چهارشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۰ — باشگاه خبرنگاران

اعضای تیم استقلال در حالی برای دیدار با اف سی سئول آماده می شوند، که برخی کارشناسان برنامه هایی را برای برد حریف، به قلعه نوعی ارائه کردند.

تیم استقلال

امیر قلعه نوعی در کشور کره نتوانست شرایط ایده آلی را ایجاد کند زیرا آبی‌ها در این کشور با اختلاف دو گل شکست را پذیرا شدند از طرفی امیر قلعه نوعی قصد دارد در بازی برگشت با برنامه کامل وارد زمین مسابقه شود تا هر طور شده آبی‌ها را به فینال مسابقات برساند اما این در حالی است که برخی کارشناسان در این خصوص به کادر فنی آبی‌ها ، برنامه ارائه کردند تا در صورتی که سرمربی استقلال آنها را مناسب دید، در تیمش لحاظ کند.

کارشناسان معتقدند که استقلال می تواند حریف کره ای خود را در خط دفاعی غافلگیر کند زیرا دفاع این تیم علی رغم عدم دریافت گل در کشور کره شکسنده است و استقلالی‌ها می توانند در زمین خود این تیم را تحت فشار فراوان قرار دهند.

از طرفی اعلام شده است که استقلال بنا به نظر کارشناسان در کناره‌ها به حریفش برتری دارد امید وی در سمت راست به عنوان هافبک آبی‌ها را همراهی می‌کند و آبی‌ها می توانند در کناره‌ها عرصه را به حریف خود تنگ کنند.

** در خواست جدی از هواداران؛ تا دقیقه آخر صبر کنید و شعار ندهید

بازیکنان تیم استقلال پس از هماهنگی با کادر فنی و مسئولین در باشگاه از طریق باشگاه از هواداران در خواست کردند که شرایط تیم را در نظر داشته باشند و برای حمایت همه جانبه از تیم در یک بازی بسیار مهم و حیاتی وارد استادیوم شوند و استقلال را یاری کنند.

بازیکنان استقلال اعتقاد دارند که اگر هواداران صبر داشته باشند و تا آخرین لحظه حمایت کنند و حتی با دریافت یک گل شرایط را برای استقلال سخت نکنند، اعضای این تیم می توانند، حریف را با پیروزی پشت سر بگذارند زیرا فشار زیادی را متحمل نمی شوند و تمرکزشان روی بازی است.

شایان ذکر است: بازیکنان و مسئولین از هواداران خواستند تا از شعار دادن علیه تیم حریف و حتی استقلال خودداری کنند و در این بازی که حکم مرگ و زندگی را دارد حمایت همه جانبه خود را ابراز کنند تا استقلال با آرامش و تمرکز کافی، در صدد پیروزی بر حریف کره ای خود برآید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391