برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه‌های ما هنوز به درآمدزایی مورد نظر AFC‌ نرسیده‌اند

چهارشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۰ — فارس

دبیر سازمان لیگ گفت: باشگاه‌های ما هنوز به درآمدزایی که مورد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیاست دست پیدا نکرده‌اند.

علی کاظمی

علی کاظمی که به همراه مهدی تاج و سیف‌الله دهکردی و حسن‌پور از اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ در جلسه پرده‌برداری از سایت سازمان لیگ شرکت کرده بود، اظهار داشت: امروز جلسه هیئت رئیسه برگزار شد که در مورد نظارتی که AFC‌ خواهان کنترل بر تماشاگران است بحث و بررسی شد. با توجه به اینکه لیگ‌های دسته اول، دوم و سوم هم به جمع سازمان لیگ اضافه شده است کار هیئت رئیسه زیاد می‌شود. هیئت رئیسه سازمان لیگ سالی یک بار را حتما جلسه دارد و هر ۱۵ روز یک بار نیز جلسه برگزار می‌کند. امروز هم یک جلسه فوق‌العاده داشتیم.

وی ادامه داد: از واحد کامپیوتر و روابط عمومی سازمان لیگ به خاطر راه‌اندازی سایت جدید از سوی هیئت رئیسه تقدیر و تشکر شد اما یک نکته خیلی مهم است و آن این است که باشگاه‌های ما هنوز به درآمدزایی مورد نظر AFC‌ دست پیدا نکرده‌اند.

کاظمی تصریح کرد: باید این اتفاق زودتر رخ بدهد، خود مهدی تاج در زمینه تجارت و درآمدزایی تخصص دارد و قرار است این بخش بیشتر فعال شود و به هیئت رئیسه اختیار بیشتری در این بخش داده شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391