برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی و مایلی‌کهن ۳ میلیون تومان جریمه شدند

چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۸ — فارس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرمربیان دو تیم صبای قم و پرسپولیس را به مبلغ سه میلیون تومان جریمه کرد. هم‌چنین این پرونده در مورد مصاحبه‌های این دو مربی همچنان باز است.

علی دایی و محمد مایلی کهن

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آراء خود را در خصوص دیدار دو تیم صبای قم و پرسپولیس را به شرح زیر اعلام کرد:

در دیدار بین تیم‌های صبای قم و پرسپولیس که روز ۱۲ مهرماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار شد، از سوی سعید شیرینی – سرپرست ، سیدجلال حسینی – بازیکن ، علی دایی – سرمربی تیم پرسپولیس و محمد مایلی کهن – سرمربی تیم صبای قم تخلفاتی صورت گرفت که کمیته انضباطی آرا خود را به شرح زیر اعلام کرد:

۱- سعید شیرینی به دلیل تاخیر در جلسه هماهنگی و سیدجلال حسینی ضمن رفتار غیرورزشی نسبت به بازیکن تیم حریف مرتکب تخلفاتی شدند، برهمین اساس کمیته انضباطی طبق بند ۱ ماده ۲۲ آیین نامه هر کدام را به تذکر کتبی و تکرار تخلف موجب اعمال تنبیهات شدیدتر خواهد شد.

۲- محمد مایلی کهن و علی دایی سرمربیان تیم‌های صبای قم و پرسپولیس به دلیل رفتار غیرورزشی و غیرحرفه‌ای در جریان مسابقه و بعد از آن مرتکب تخلفاتی شدند، بر همین اساس کمیته انضباطی طبق بند یک ماده ۳۷ آیین نامه نسبت به تخلفات واقع شده در جریان مسابقه نامبردگان را به تذکر و پرداخت مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد و در خصوص تخلفات بعد از مسابقه (مصاحبه های انجام شده) توسط هر دو نفر پرونده مفتوح و طرفین هر توضیح و یا دفاعیه‌ای را به صورت مستدل تا تاریخ ۲۰ مهرماه به کمیته انضباطی ارسال کنند، تا در رای نهایی لحاظ شود.

۳- رضا عنایتی به دلیل رفتار شایسته و در خورتحسین که در این مسابقه داشته است، برهمین اساس کمیته انضباطی از وی تشکر و قدردانی کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391