برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیپور: ادعاهای دایی و رویانیان در خصوص محسن قهرمانی به سال های پیش باز می گردد

دوشنبه، ۸ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۸ — باشگاه خبرنگاران

دبیر رسیدگی به تخلفات فوتبال گفت: به زودی نتایج جلسه را رسانه ای می کنیم که به نتایج خوبی دست یافتیم.

علیپور، دبیر تخلفات فوتبال افزود: درباره تخلفات بازی سپاهان و پرسپولیس به جمع بندی های خوبی دست یافتیم که در آینده نزدیک مسائل را رسانه ای خواهیم کرد که اعلام کردن مباحث وظیفه من نیست ولی این مباحث مطرح شده از سوی دایی و رویانیان به گذشته مربوط می شود.

وی ادامه داد: جلسه کمیته با کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی درباره تبانی در فوتبال جلسه بسیار خوبی بود که باید رسیدگی به این مباحث ادامه داشته باشد و با پیگیری به نتایج خوبی برسیم.

دبیر رسیدگی به تخلفات فوتبال تاکید کرد: مجلس نسبت به ورزش رویکرد خاصی داشته و به عنوان بالاترین دستگاههای نظارتی حق سوال از دستگاه های مختلف را دارد که از طرف مردم وضعیت کشور را بررسی کند.

وی ادامه داد: در مسئله تبانی فوتبال مجلس یک نقش هدایت گرانه را خواهد داشت. فوتبال در یک جای خاص اداره نمی شود این کنترل و نظارت می تواند بهتر اعمال شود. تشکیل این جلسه به پاک شدن فوتبال کمک خواهد کرد.

علیپور تصریح کرد: مباحث رشوه گیری و تبانی مربوط به بازی سپاهان و پرسپولیس نیست و مسائلی که در جلسه مطرح شد زیر نظر دوستان نظارتی ما بوده است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391