برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی پیشنهاد می‌دهد فدراسیون عفو عمومی اعلام کند

یکشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۴۰ — فارس

مدیر رسانه‌ای پرسپولیس گفت: علی دایی پیشنهاد داده که فدراسیون برای بیان کنندگان تبانی عفو عمومی اعلام کند.

علی دایی و تیم پرسپولیس

در مورد حواشی اخیر در مورد بحث‌های مطرح شده در مورد تبانی در فوتبال گفت: علی دایی پیشنهادی را به هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ارائه می‌کند که طی آن مسئولان فدراسیون عفو عمومی‌ را برای بیان کنندگان مسائل تبانی اعلام کنند تا آن افرادی که از هرگونه ناپاکی و تبانی‌های پشت پرده اطلاع دارند بدون آنکه دچار مشکل شوند با تعهد بر اینکه این کارها را تکرار نخواهند کرد صحبت‌هایشان را بیان کنند. این موضوع باعث می‌شود بسیاری از افراد برای بیان تبانی و ناپاکی‌ها بدون ترس جلو بیایند.

وی افزود: این اتفاق باعث می‌شود بسیاری از ناپاکی‌ها از بین برود و مورد عفو قرار بگیرند اما اگر بعد از آن کسی که از این موضوعات اطلاع داشت، آن را تکرار کرد و یا اینکه افرادی که مطلع هستند این موضوع را بیان نکردند، مورد جریمه و سخت‌ترین برخوردها قرار بگیرند تا فوتبال ایران از هرگونه زد و بند و مشکلات اینچنینی پاک شود.

مدیر رسانه‌ای پرسپولیس خاطرنشان کرد: این پیشنهادی است که سرمربی پرسپولیس برای حل مشکلات اخیر و مسائل پشت پرده‌ای که در فوتبال ایران وجود دارد، ارائه کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391