برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درگیری بائو و اسدی در تمرین تراکتور، پس گردنی اسدی دردسرساز شد!

سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۷ — گل

کاپیتان اسدی قصد پایان دادن به این ماجرا را نداشت و پس گردنی دوم را به بائو زد! اینجا بود که بائو با عصبانیت برگشت و ۲ بازیکن شاخ به شاخ شدند

تیم مس کرمان و تیم تراکتورسازی تبریز

اتفاقات و درگیری‌های تمرین روز شنبه تراکتورسازی تمامی نداشت پیش از ماجرای کریمیان، کاظمیان و حسینی در ابتدای تمرین بین مرتضی اسدی و میثم بائو درگیری رخ داد. در همان دقایق ابتدایی تمرین بازیکنان فوتبال درون تیمی بازی کردند و شوخی ظاهری اسدی و بائو به درگیری ختم شد. در این بازی فوتبال دستگرمی در یک لحظه همه دیدند و مرتضی اسدی به بائو پس گردنی زد و بائو هم واکنش نشان داد. این بازیکن در جواب با آرنج ضربه‌ای به اسدی زد و رد شد. اما کاپیتان اسدی قصد پایان دادن به این ماجرا را نداشت و پس گردنی دوم را به بائو زد! اینجا بود که بائو با عصبانیت برگشت و ۲ بازیکن شاخ به شاخ شدند و نزدیک بود کار به کتک کاری برسد. در همین حین فرهاد پورغلامی وارد ماجرا شد و اگر به موقع نمی‌رسید معلوم نبود چه اتفاقی می افتاد! این در حالی است که از اسدی بعنوان کاپیتان انتظار بیشتری می‌رود و همه توقع دارند او جو را آرام کند تا تیم برای بازی با فولاد آرامش داشته باشد. اما اسدی خودش به این حواشی دامن زد و این احتمال وجود دارد جلالی با توجه به این بی‌انضباطی در ترکیب تیمش برابر فولاد تغییراتی بدهد. یکی از بازیکنان تراکتورسازی این درگیری را تایید کرد و گفت:« ما دور بودیم و نشنیدیم آنها چه حرفی می‌زدند اما درگیر شدند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391