برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شرط بندی روی پنالتی : لک از داوری یک جفت دستکش برد

شنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۷ — گل

لک بعد از تمرین بلافاصله به اتاق داوری رفت و شوخی کنان از او درخواست دستکش کرد. داوری هم یک جفت دستکش آل اشپورت به لک داد تا نشان دهد بازیکن خوش قولی اس

حامد لک و دانیال داوری

رفاقت بین دروازه بان های تیم ملی موج می زند. رحمان احمدی، حامد لک و دانیال داوری، ۳ دروازه بانی هستند که در اردوی تیم ملی حضور دارند و زیر نظر گاسپار، خود را آماده بازی با تایلند می کنند. نکته جالب درباره این دروازه بان ها، صمیمیت آنها است. در تمرینات هر تیمی، بازیکنان با هم تمرین پنالتی می کنند . طوری که بازنده هدیه ای به برنده می دهد. دروازه بان های تیم ملی هم با هم تمرین پنالتی می کنند. در تمرین یکی دو روز پیش، دانیال داوری و حامد لک بر سر ضربه پنالتی با هم قول و قراری گذاشتند. بازنده باید یک جفت دستکش به بنده می داد. حامد لک ، برنده ضیافت پنالتی با دانیال داوری بود تا یک جفت دستکش صاحب شود.
لک بعد از تمرین بلافاصله به اتاق داوری رفت و شوخی کنان از او درخواست دستکش کرد. داوری هم یک جفت دستکش آل اشپورت به لک داد تا نشان دهد بازیکن خوش قولی است. نکته جالب درباره این دستکش، نام دانیال داوری است که روی آن نوشته شده. لک باید با دستکش داوری تمرین کند، البته که دروازه بان جوان و ۲۳ ساله تراکتورسازی فعلا دلش نمی آید از این دستکش استفاده کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391