برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمیددرخشان : متاسفانه پاچه خاری در فوتبال وجود دارد

دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۲ — گل

نقش آفرینی حمید درخشان در سریال پ‍ژمان انتقاداتی را علیه این مربی فوتبال ایران برانگیخته است

حمید درخشان

وقتی با درخشان در این باره حرف می زنیم او در پاسخ می گوید :صخنه هایی که در سریال پژمان اتفاق می افتد واقعیت های تلخ فوتبال است و این را همه می دانیم.اینهاحوادثی که خیلی از ما ان را تجربه کرده ایم و یا برای دوستانمان اتفاق افتاده است.آنهایی که اعتراض می کنند مگر یادشان رفته مجتی محرمی که بود و چه شد...مجتبی اسطوره فوتبال ما بود اما چه برخوردهایی که با او نشد و او را به چه روزی کشاندند.
وی در ادامه به سایت گل گفت:من اعتقاد دارم این سریال جنبه های مثبت زیادی دارد که بهتر است به انها پرداخته شود.هدف این سریال علاوه بر سرگری نشان دادن مشکلاتی است که در فوتبال وجود دارد.البته اغراق هم وجود دارد اما این از خاصیات طنز به شمار می‌رود و امری طبیعی است.
مربی سابق پرسپولیس و داماش در پایان در مورد اینکه ایا خود شما با پاچه خاری بازیکنی را می پذیرید گفت:
حمید درخشان را همه می شناسند من همیشه سعی کرده ام بازیکنانم را بر اساس توانمندی و ضابطه انتخاب کنم اما متاسفانه این اتفاق در فوتبال وجود دارد و کسی هم منکر ان نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391