برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دزفولی: سخندان گفت ویبره ام کار نکرده ،به دایی گفتم نگذار یک داور جوان اخراجت کند

شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۷ — گل

در آن صحنه من به دایی گفتم شما شخصیت بالایی دارید و اجازه ندهید یک داور جوان اخراج تان کند که ایشان هم خیلی قشنگ پذیرفتند

هادی دزفولی داور قدیمی فوتبال کشورمان که دیروز در بطن دعوای علی دایی و داور چهارم بازی پرسپولیس – داماش قرار داشت می گوید:«در صحنه منجر به آن اتفاق آقای سخندان به خاطر هند بازیکن داماش خیلی قشنگ تشخیص داد و پرچم زد اما او گفت ویبره اش کار نکرده که به هر صورت این اتفاق جنجال برانگیز شد.»

وی ادامه می دهد:«من می خواهم این مساله را عنوان کنم که باید فرهنگسازی شود تا اگر داور یا کمکش اشتباهی می‌کند به داور یا داور چهارم اعتراض نکنیم در حالی که این مساله بین مربیان ما اپیدمی شده است.»

وی درباره حرف های دایی به داور چهارم می گوید:«دایی در آن صحنه به داور چهارم گفت برو بنشین سر جایت اما اگر داور چهارم تشخیص می داد که به او توهین شده باید به داور گزارش می داد.»

وی با اشاره به اینکه ناظر بازی بوده نه ناظر داوری و نمی تواند درباره صحنه های مشکوک داوری نظر بدهد می گوید:«در آن صحنه من از تجربه ام استفاده کردم برای آرام کردن دایی .معمولا داوران،خبرنگاران،مفسران به برخی تیم‌ها و افراد سمپاتی دارند.امروز یک نفر از رادیو به من می گفت چرا با علی دایی سه دقیقه حرف زدید که من جواب دادم صحبت من و ایشان ۲۰ ثانیه طول کشید.در آن صحنه من به دایی گفتم شما شخصیت بالایی دارید و اجازه ندهید یک داور جوان اخراج تان کند که ایشان هم خیلی قشنگ پذیرفتند و دیدید که بعد از آن هیچ اعتراضی نکردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391