برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دزفولی: ندیدم دایی به داور چهارم بگوید "سر جایت بنشین!"

جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۵۹ — ایسنا

ناظر بازی پرسپولیس - داماش درباره‌ اعتراض علی دایی به داور چهارم توضیحاتی داد.

علی دایی

ناظر داوری درباره‌ درگیری علی دایی گفت: بارها گفته‌ام که اصولا برای مربیان باید فرهنگ‌سازی شود که اگر به داور چهارم اعتراض نکنند، خوب است. من هم به دایی گفتم اگر شخصیت خود را حفظ کنید بهتر است و دایی هم قبول کرد اما من صحنه را ندیدم و فکر می‌کنم به داور چهارم گفت برو عقب.

او ادامه داد: اما اگر این فرهنگ‌سازی در بین مربیان ایجاد شود که به داور چهارم احترام گذاشته شود خوب است. به داور چهارم هم گفتم که شما می‌توانید تذکر بدهید اما باید رعایت کنید تا تضادی به وجود نیاید. داور چهارم هم گفت که اگر دایی بار دیگر اعتراض کند به داور وسط خواهم گفت.

ناظر داوری گفت: به طور کلی هیچ مربی نمی‌تواند به داور چهارم اعتراض کند. نمی‌توانم بگویم که داور به دایی فرجه داد یا نداد. داور چهارم به دایی گفت اگر دوباره اعتراض کنید به داور وسط می‌گویم. من در گزارشم می‌گویم که اعتراض کرده اما ندیدم که بگوید سر جایت بنشین. فکر نمی‌کنم برای این لحن گفتن محرومیتی وجود داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391