برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابهام بزرگ ؛ چه کسی رای داد؟

دوشنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۰۱ — گل

اگر ستاد تخلفات حرفه ای محروم کرده که مغایر با قانون و حتی اساسنامه فدراسیون است و اگر کمیته انضباطی محروم کرده ، طبق آیین نامه انضباطی آرا باید توسط نبی ابلاغ شود

اعلام رای موقت درباره پرونده موسوم به «سوت ناپاک» دارای ابهاماتی حقوقی است. امروز افرادی مانند دایی و قهرمانی و ...به دعوت کدام کمیته به فدراسیون رفتند؟ آنچه محرز است ستاد تخلفات حرفه ای آنها را دعوت کرده و در نهایت هم علیپور آرا را اعلام نموده است.سئوال اصلی و ابهام بزرگ داستان همین جاست. خود علی پور روز جمعه به ورزش و مردم گفت« ما حق صدور رای نداریم و کارهای تحقیقاتی پرونده را انجام می دهیم بعد کمیته انضباطی رای می دهد کما اینکه در پرونده تبانی لیگ یک هم اینگونه عمل شد» حالا امروز چه کسی قهرمانی و دیگران را محروم کرد؟
اگر ستاد تخلفات حرفه ای محروم کرده که مغایر با قانون و حتی اساسنامه فدراسیون است و اگر کمیته انضباطی محروم کرده ، طبق آیین نامه انضباطی آرای آن کمیته باید توسط دبیرکل فدراسیون( نبی) امضا و ابلاغ شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391