برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم‌زاده: اتفاقاتی که برای راه‌آهن افتاده ربطی به راه‌آهن سورینت ندارد!

چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۹ — فارس

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن سورینت گفت: اتفاقاتی که در گذشته برای راه‌آهن افتاده در خصوص تبانی و رشوه ارتباطی راه‌آهن سورینت ندارد.

منصور ابراهیم‌زاده در پاسخ به این سوال که در جریان مبارزه با فساد در فوتبال اسم تیم راه‌آهن آورده شده و آیا این مسئله در روند کاری شما تاثیری ندارد، گفت: راه‌آهن سورینت با راه‌آهن سابق فرق دارد و هیچ ارتباطی به هم ندارند و اتفاقاتی که در گذشته برای راه‌آهن افتاده در خصوص تبانی و رشوه ارتباطی به این تیم ندارد و روی کار ما تأثیری نمی‌گذارد. این راه‌آهن سورینت است و راجع به راه‌آهن هیچ صحبتی نیست و فکر کنم یکی از پاک‌ترین تیم‌های فوتبال ماست.

وی ادامه داد: هرجایی که پول باشد یک سری منافعی دارند که اگر این منافع‌ خوب مدیریت نشود مشکل در هر جامعه‌ای ایجاد می‌شود. حتی در یک محیط کوچک حتی در یک خانواده.مسلماً در هر جامعه‌ای این اتفاقات می‌افتد و صحبت از این مسائل است اگر این مشکلات را مدیریت نکنند ممکن است به نابودی یک مجموعه و یک جمع منتهی شود.

ابراهیم زاده ادامه داد: در خصوص بازگو شدن این مشکلات چند نکته را باید بررسی کرد یکی اینکه ما ورزشکاران را همه می‌بینند نیاز است در هر بخشی، چه در بخش مربیگری چه در بخش بازیکنی حتی در بخش لیدری تماشاگران مراقب رفتار و کردارمان باشیم چرا که همه از ما به عنوان الگو یاد می‌کنند. همه اتفاقات شاید در جامعه شدیدتر آن رخ بدهد هیچکس بازگو نمی‌کند حتی صدای آن در نمی‌آید این مسائلی است که باید به آن توجه شود در نهایت به آبروی افراد اهمیت داده شود که در اسلام راجع به آن صحبت شده و تأکید کرده است.

وی در خصوص دعوت بازیکنان به تیم ملی گفت: سلیقه‌ مربی برای دعوت بازیکنان خیلی مهم است. مسلماً نفرات ما را دیده‌اند سر بازی‌هایمان آمده‌اند. حتماً کسانی را از تیم ما زیر نظر دارند ولی من این را می‌توانم بگویم که خیلی بیشتر از این باید بازیکنان ما را ببینند. بی‌مورد نیست که فولاد در آن جایگاه قرار می‌گیرد. حتماً بازیکنان شاخصی دارد اما در نهایت می‌گویند که سلیقه مربی شرط است. حتماً باید به لیگ بیشتر توجه شود ما باید بازیکنانمان را از لیگ انتخاب کنیم. من معتقدم هم نفت هم فولاد خیلی بازیکنانی دارند که می‌توانند به تیم ملی کمک کنند. من هم به عنوان مربی از عدم دعوت بازیکنان این دو تیم به تیم ملی ناراحتم. مربیان این دو تیم جای خود دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391