برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصفهانیان: من مدرکی دال بر مجرم بودن قهرمانی ندیدم

چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۷ — باشگاه خبرنگاران

اصفهانیان در خصوص تصمیم رای کمیته درباره ایلدروم کمک داور بازی پرسپولیس – سپاهان اصفهان گفت: ما چند بار اعلام کردیم که اگر داور یا کمک داور اشتباه فنی داشته باشند بر اساس آیین نامه برخورد می کنیم.

فریدون اصفهانیان

فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران افزود: به هر حال کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بدون اینکه ما را دعوت کنند خودشان رای صادر کردند فقط من در جلسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس حضور داشتم و درباره نظر فنی ناظر داوری صحبت کردم.

اصفهانیان درباره پیش بینی نادرستش از حکم قهرمانی گفت: در حال حاضر هم من مدرکی دال بر مجرم بودن قهرمانی ندیدم همچنین از طریق رسانه‌ها حکم قهرمانی را شنیدم از سوی کمیته اخلاق حکم قهرمانی هنوز ابلاغ نشده است.

اصفهانیان عنوان کرد: اتهامات وارد شده بر محسن قهرمانی و کرمانشاهی به کمیته داوران ارتباط دارد، اما کمیته اخلاق بدون دعوت کردن از من پرونده داوری را بررسی و حکم صادر کردند.

وی درباره قضاوت به نفع تیم راه آهن در فصل گذشته بیان کرد: در ذهن خطور نمی‌کند که قهرمانی این کار را کرده باشد همچنین من سند و مدرکی ندیدم و در جلسات بررسی پرونده قهرمانی حضور نداشتم تا دراین مورد نظر بدهم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: کمیته اخلاق هم هنوز به نتیجه کامل نرسیده و حکم قطعی صادر نکرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391