برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حریفان استقلال و پرسپولیس مشخص شدند، صنعت نفت حریف سپاهان شد

دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۸ — مهر

مرحله چهارم یا همان یک سی و دوم نهایی رقابتهای جام حذفی در حالی با مشخص شدن چهره ۱۱ تیم صعود کننده به مرحله یک‌چهارم نهایی به پایان رسید که حریفان تیم‌های لیگ برتری در این مرحله از رقابتها مشخص شدند.

هفته چهارم از رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور درحالی با صعود ۱۱ تیم به مرحله یک‌شانزدهم نهایی این رقابتها به پایان رسید که طبق برنامه اعلام شده در این مرحله از مسابقات، تیم استقلال به مصاف کاسپین قزوین می‌رود و پرسپولیس با پدیده مشهد دیدار می‌کند.

در این مرحله از رقابتها، سپاهان اصفهان با صنعت نفت آبادان روبرو می‌شود، تراکتورسازی تبریز با ماشین سازی تبریز دربی این شهر را برگزار می‌کنند، فولاد خوزستان با فولاد یزد دیدار می‌کند و ذوب‌آهن اصفهان به مصاف پیام آمل می‌روند.

نتایج هفته چهارم از رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:
* پدیده مشهد ۳ - شهرداری اردبیل صفر
* سیاه جامگان مشهد صفر - صنعت نفت آبادان یک
* یزد لوله ۳ - نوژن شهرداری نوشهر صفر
* مس رفسنجان ۲ - گاز فجر بم بوشهر یک
* شهدا ارتش اصفهان صفر - کاسپین قزوین ۴
* پرسپولیس گناوه ۷ - نفت مسجد سلیمان ۸
* تالار وحدت همدان ۳ - گل‌گهر سیرجان صفر
* نفت نوین آبادان یک - شهرداری دزفول ۲
* ملی حفاری اهواز صفر - الوند همدان یک
* نفت امیدیه ۲ - گیتی پسند اصفهان صفر
* داماش ایرانیان ۵ - شهرداری جویبار ۴

طبق دیدارهای برگزار شده، برنامه مرحله یک‌شانزدهم نهایی رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به شرح زیر است: (طبق قرعه‌کشی تیم‌های میزبان و میهمان مشخص می‌شود)
* استقلال تهران - کاسپین قزوین
* ملوان بندرانزلی - مس رفسنجان
* نفت تهران - داماش ایرانیان
* ذوب‌آهن اصفهان - پیام آمل
* صبای قم - برنده دیدار نفت امیدیه
* مس کرمان - شهرداری دزفول
* گسترش فولادتبریز - میناب طیور هرمزگان
* سپاهان اصفهان - صنعت نفت آبادان
* سایپا البرز - نفت مسجد سلیمان
* تراکتورسازی تبریز - ماشین سازی تبریز
* داماش گیلان - یزد لوله
* راه‌آهن سورینت - تالار وحدت همدان
* فولاد خوزستان - فولاد یزد
* فجرسپاسی شیراز - فولاد نوین اهواز
* پرسپولیس تهران - پدیده مشهد
* استقلال صنعتی خوزستان - الوند همدان

ضمن اینکه مراسم قرعه‌کشی مشخص کردن میزبانان و میهمانان این مرحله از مسابقات، ساعت ۱۴ فردا سه‌شنبه با حضور مسئولان این تیم‌ها در محل سازمان لیگ برتر برگزار خواهد شد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391