برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی امیری: استقلال و پرسپولیس تا آخر سال ۹۲ واگذار می شوند

شنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۸ — باشگاه خبرنگاران

سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: کار گروهی برای واگذاری تیم های استقلال و پرسپولیس تشکیل شده است و تا پایان سال واگذاری انجام خواهد شد.

سید رضا صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش افزود: نگاه ما فقط به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس معطوف نمی شود استقلال و پرسپولیس مثل سایر تیم های باشگاهی هستند ولی در بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی کار گروه های تخصصی و کمیته‌ها این موضوع تشکیل شده است امیدواریم تا آخر سال جاری به مردم واگذار شود.

سرپرست وزارت ورزش در مورد اختصاص بودجه ای ۲/۵ میلیاردی به فدراسیون فوتبال گفت: پولی که به فدراسیون دادیم برای برگزاری تمام اردوهای فدراسیون فوتبال بوده است و به شخصه معتقدم هیچ تبعضی بین فدراسیونهای ورزشی قائل نیستم بنا به برنامه هایی که فدراسیون‌ها به وزارتخانه می دهند بودجه را به آنها اختصاص می دهیم.

صالحی امیری در مورد دیدار خصوصی با کی روش و مربی تیم ملی فوتبال تصریح کرد: به کی روش گفتم یک سری جریان وجود دارد که می خواهند شما را از ادامه همکاری با فدراسیون دلسرد کنند ولی با درایت کی روش و شناسایی جریان خاص توسط وزارتخانه، قرار شد که کی روش با دوری از حاشیه‌ها به کار خود را ادامه دهد و در جام جهانی از گروه خود صعود کند.

سرپرست وزارت ورزش در مورد تبعیض‌ها برای فدراسیون‌ها مختلف تاکید کرد: درست است که کشتی گیران قهرمان جهان و والیبالیست‌ها قهرمان آسیا شدند ولی به تمام قهرمانان به یک چشم نگاه می کنم. قبل از اعزام کشتی گیران به مسابقات و والیبالیست‌ها را بعد از ورود به دیدنشان رفتم ولی قرار است با هماهنگی روحانی رئیس جمهور از تمام ورزشکارانی که برای کشورمان افتخار آفرینی کردند تجلیل با شکوهی داشته باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391