برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرکی: از انزلی خاطرات خوبی دارم

پنجشنبه، ۴ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۷ — ایسنا

سرمربی فولاد خوزستان می‌گوید نباید به موضوع ناپاکی در فوتبال به شکل موضوعی پیش پا افتاده نگاه کرد.

حسین فرکی

حسین فرکی در نشست خبری قبل از بازی با ملوان، گفت: ما در لیگ دیگر شاهد بازی آسان و از پیش تعیین شده نیستیم، چون هر بازی از اهمیت خاص خودش برخوردار است. ما به جایگاهی که الان داریم فکر نمی‌کنیم و جلوی همه حریفانمان می‌خواهیم که امتیاز بگیریم. ملوان تیم خوش نامی است و همیشه خاطرات خوبی از این شهر دارم. همیشه ملوان و مردم انزلی برای من قابل احترام بوده و هستند. ما برای این بازی به اینجا آمده‌ایم که سه امتیاز این بازی را کسب کنیم. البته شرایط ملوان و جایگاهی که در جدول دارد به هیچ وجه شایسته این تیم قدیمی و پرافتخار نیست.

او در ادامه، افزود: ما فولاد هستیم و هیچ وقت به بازی دفاعی فکر نمی‌کنیم. مطمئنا فردا برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم . اصلا هم دوست ندارم که از زمین بازنده خارج شویم. می‌خواهیم عین همیشه بازی خوبی از خود به نمایش بگذاریم. ما در بازی فردا ایوب والی، عباس محمدرضایی و مهدی بدرلو را در اختیار نداریم و کاپیتان تیم ما هم بختیار رحمانی سه اخطاره است.

سرمربی فولاد در مورد ناپاکی‌های اخیر فوتبال ایران، گفت: این اتفاقات که در این چند ساله رخ داده است، این بار حادتر از دفعات قبل است. ما در حیطه‌ای نیستیم که قضاوت کنیم و این اتفاقات برای فوتبال بسیار بد و ناگوار است. مهم این است که ریشه این کار را بخشکانیم. اعتقاد من این است که نباید به این موضوع به مانند یک موضوع پیش پا افتاده نگاه کرد، بلکه باید با جدیت و محرومیت سنگین با این قضیه برخورد کرد تا دیگران در آینده جرات این کار را نداشته باشند. عده‌ای جوان که با عشق برای تیم‌های خود کار می‌کنند و زحماتی که آن باشگاه و شهر و هواداران برایشان می‌کشند نباید از طریق این ناپاکی‌ها پایمال شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید همیشه ضررهایی که تیم‌های بزرگ از طریق داوری می‌بینند بزرگ نمایش داده می‌شود؟ گفت: همیشه از ماست که بر ماست. ما اینقدر به تیم‌های بزرگ و خوش نام و پرطرفدار می‌پردازیم که چنین اتفاقاتی برای این تیم‌ها می‌افتد. شما هیچ وقت در رسانه‌ها و اخبار گزارش تمرین و زحماتی که تیم‌هایی مثل فولاد و ملوان و سایر تیم‌های شهرستانی می‌کشند را نمی‌بینیم. رسانه‌ها باید حساسیت‌ها را برای همه تیم‌ها به طور یکسان داشته باشند. این روزها شاهد بدترین اتفاقات و مصاحبه‌ها بین مدیران، مربیان و بازیکنان هستیم، ولی برخوردی با این موضوعات نمی‌شود. متاسفانه عدم مدیریت باعث بروز چنین اتفاقاتی می‌شود تا وقتی که تمامی نگاه‌ها فقط به چهار تیم باشد، شاهد چنین اتفاقاتی خواهیم بود. رسانه‌ها باید نگاه‌شان را تغییر بدهند و به همه تیم‌های فوتبال ایران به طور یکسان بپردازند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391