برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریاد شیران: دایی قسم بخورد که به ناموس مایلی‌کهن فحاشی نکرده است

سه‌شنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۳ — تسنیم

مربی تیم فوتبال صبای قم اظهار کرد: دایی بیاید به روح پدرش که در سفر کربلا و مکه با من هم‌سفر بوده، قسم بخورد که به ناموس آقای مایلی‌کهن فحاشی نکرده است.

ناصر فریادشیران

نادر فریادشیران درباره شکایت علی دایی از وی و محمد مایلی‌کهن گفت: آقای دایی می تواند برود به دادگاه لاهه، جنایت‌های جنگی، همکاران و دادگاه شاگردانی که به اساتید خود توهین می کنند، شکایت کند. هر حکمی هم بدهند ما گردن‌مان از مو باریک‌تر است و می‌پذیریم.

وی افزود: به شکایت رسیدگی شود اما ما جلوی گردن‌کشان و کسانی که به داورها فشار می‌آورند و مقابل همه داورها نیز این مشکل را داشته‌اند، می‌ایستیم.

مربی تیم فوتبال صبا با اشاره به اظهارات دایی مبنی بر اینکه باغ ۲ میلیاردی که سهل است، علی دایی خودش را به ۲۰ میلیارد هم نفروخته و پولش حلال است، عنوان کرد: من باغی که دارم را با چنگ و دندان به دست آورده‌ام اما آیا فقط پول ایشان پاک است و نان حلال سر سفره‌اش می‌برد؟ من اگر هم باغ ۲ میلیاردی دارم از ایشان قدیمی ترم و محض اطلاع باید بگویم که این باغ را ۲ میلیارد نخریده‌ام بلکه حدود ۴۰۰ هزار تومان خریده بودم که با توجه به تورم و بالا رفتن قیمت‌ها ارزشش ۲ میلیارد شده است.

فریادشیران اضافه کرد: من این باغ را می‌خواهم کادو بدهم به علی دایی و نگفتم که به این باغ نیاز دارد. در ضمن مگر کسی به مال و اموال ایشان نیاز دارد؟ ما می‌دانیم که خیلی‌ها به ایشان مراجعه می‌کنند، مثل همان داوری که برای یک نفر نزد ایشان رفته بود و درخواست پول کرده بود. این باغ هم اگر فروخته شود، می‌تواند به هزار نفر نیازمند برسد. من این حرف را زدم که فقط به آقای دایی شهامت بدهم تا حرفی را که زده کتمان نکند.

وی اظهار داشت: ایشان بیاید به روح پدرش که در سفر کربلا و مکه با من هم‌سفر بوده، قسم بخورد که به ناموس آقای مایلی‌کهن فحاشی نکرده است. او با تمام شهرت جهانی‌اش معلوم است وقتی در دادگاه حرف‌هایش را کتمان کند، آقای مایلی‌کهن را محکوم می‌کند. این بار هم برود و شکایت کند تا ما جواب دهیم.

مربی تیم صبا گفت: فقط از خدا می‌خواهم که هم دست ما را و هم دست دوستان و اطرافیان آقای دایی را برای مردم رو کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391