برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تکذیب حرف های روشن از سوی فتح الله زاده:حجازی نیازی به سفارش نداشت

دوشنبه، ۸ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۹ — گل

حجازی فردی بود که استقلال را نایب قهرمان آسیا کرده ،فردی که به فوتبال عشق می ورزید و حتی در دوران بیماری نیز صبح و شب خود را با فوتبال می گذراند .چنین فردی نیاز به سفارش ندارد

علی فتح الله زاده صحبت های حسن روشن مبنی بر درخواست همسر ناصر حجازی از وی جهت اعطای پست به اسطوره فقید آبی‌ها را تکذیب کرد .

فتح الله زاده با بیان اینکه همسر حجازی هرگز تماسی با وی جهت پست گرفتن شوهرش نداشته و چنین حرفی را نیز به حسن روشن نزده، گفت :«همواره حجازی را در کنار شخصیت منحصر به فردش و معرفتی که داشت .من به دلیل توانایی های بالای فنی ایشان را به استقلال می آوردم که در دوران مدیریت ام ۳ بار این اتفاق افتاد . مرحوم حجازی فردی بود که استقلال را نایب قهرمان آسیا کرده ،فردی که به فوتبال عشق می ورزید و حتی در دوران بیماری نیز صبح و شب خود را با فوتبال می گذراند .چنین فردی نیاز به سفارش جهت حضور در استقلال ندارد .»

فتح الله زاده در ادامه افزود:« سال ٨٩ و بعد از حضور دوباره در استقلال تمام تلاش خود را جهت حضور حجازی در تیم محبوبش داشتم که دوست و مدیر وبسایت شخصی ایشان, امیر رفیعی شاهد ماجرا است .حجازی در دوران بیماری نیز بسیار مفید ، فعال و دلسوز برای تیم بود بطوری که مثل یک پدر مجموعه استقلال را زیر نظر داشت .»

فتح الله زاده در پایان صحبتهایش با سایت رسمی ناصر حجازی گفت :« فرض محال که چنین صحبتی کرده باشم ،بیان این حرف‌ها چه کمکی به خانواده ناصر حجازی و نام وی که هم اینک در میان ما نیست و محبوبیتش پایانی ندارد ، می‌کند ؟ احساسم بر آن است که محبوبیت بی اندازه اسطوره ملی ایران که بعد از رفتنش نیز اینچنین در دل مردم جای دارد ، برای بعضی خوشایند نیست که چنین حرفهایی مطرح می شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391