برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تصمیم جدید فیفا، یک نام جعلی دیگر برای خلیج فارس

شنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۶ — باشگاه خبرنگاران

سایت رسمی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) واژه خلیج "ع م ا ن" را جایگزین خلیج فارس کرد.

چند روز پیش جایگزینی واژه خلیج فارس به جای خلیج "ع ر ب ی" در صفحه مربوط به لیگ امارات در سایت فیفا، تبدیل به خبر اول سایت های خبری و روزنامه‌های کشورمان شد. تعداد زیادی از مسئولان ورزش و فوتبال ایران نیز در مصاحبه‌های متعددی که با رسانه‌ها داشتند، اتخاذ این تصمیم از سوی فیفا را به تلاش و پیگیری خودشان مرتبط دانستند!

حالا و به فاصله چند روز، اعتراض و پیگیری مسئولان اماراتی باعث شد نام خلیج فارس نه تنها از بخش مربوط به فوتبال امارات که از بخش فوتبال ایران نیز حذف شود! با تصمیم جدید فیفا، واژه "خلیج ع م ا ن" جایگزین خلیج فارس در صفحات مربوط به فدراسیون های ایران و امارات شده است. باید منتظر اظهار نظر مصاحبه کننده‌های چند روز پیش که درج نام خلیج فارس در سایت فیفا را به خود مرتبط دانسته بودند، بمانیم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391