برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیفا ، سیستم جدیدی برای نقل و انتقالات داخلی کشورها معرفی کرد

پنجشنبه، ۱۸ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۱ — واحد مرکزی خبر

فیفا اولین سیستم نقل و انتقالات داخلی کشورها را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه فدراسیون بین المللی فوتبال ، این سیستم با نام DTMS برای ساماندهی نقل و انتقالات داخلی کشورها در اختیار فدراسیون‌ها و اتحادیه های کشورهای مختلف قرار داده می شود و باشگاه‌ها مجاب خواهند بود به شکل هماهنگ و یکسانی اقدام به انتقال یا خرید بازیکن کنند.
سیستم مذکور مدل پایه سیستم بین المللی ITMS است و مبنای عملکرد ۲۰۰ اتحادیه و فدراسیون فوتبال و ۶۵۰۰ باشگاه در سراسر جهان در امر انتقال بازیکن خواهد بود و تمام نقل و انتقال باشگاه‌ها با ثبت در آن رسمیت خواهد یافت.
مزیت استفاده از این سیستم مدیریت نقل و انتقالات ، درج اطلاعات ، نظارت بر رعایت قوانین و ساماندهی آن خواهد بود.همچنین با کمک این سیستم می توان منابع آماری و تحلیلی دقیقی تهیه کرد.همچنین فدراسیون‌ها اطلاعات کاملی از شرایط انتقال ، مبلغ ردوبدل شده و نحوه پرداخت‌ها به دست خواهند آورد و به کارها نظم و سرعت بیشتری داده خواهد شد و مدارک همواره در دسترس است و وقت جستجوی کمتر و فضای محدودی برای حفظ مدارک صرف می شود.
فیفا اعلام کرد پس از دریافت بازخورد رضایت کشورها از برقراری سیستم بین المللی ، برای طراحی سیستم بومی و داخلی برای کشورها دست به کار شد.قرار است کلیه اتحادیه‌ها و فدراسیون‌ها از سال ۲۰۱۴ نقل و انتقالات خود را با سیستم DTMS انجام دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391