برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غریبی : در تیم امید دوباره نفس کشیدم

سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۵ — گل

می خواهم با آقای دایی صحبت کنم که اجازه بدهد من بروم به تیم دیگری . من بازیکن روی نیمکت نیستم

میلاد غریبی با هزار امید و آرزو و با بهتر شدن شرایط فوتبالش به پرسپولیس آمد اما این باشگاه بزرگ برای او سراب شد و دیگر کمتر کسی اسمی از آن بازیکن سرعتی و تکنیکی سایپا نام می برد که اسمش حتی جلو تر از پیام صادقیان در لیست خرید تیم‌ها بود . نیمکت نشین های پی یاپی باعث شده تا غریبی قید حضور در پرسپولیس را بزند و به رفتن فکر کند
از تیم امید شروع کنیم . دو بازی با عمان دو برد .
تیم خوبی داریم و می توانیم در آسیا مدعی قهرمانی و رفتن به المپیک باشیم . در هر دو بازی خیلی بهتر از عمان بودیم و باد این تیم را می بریم که در هر دو بازی هم برنده بازی شدیم .
برای خودت چقدر حضور در تیم امید اهمیت داشت ؟
من شرایط خوبی در پرسپولیس نداشتم و بازی نکردن در این تیم اذیتم می‌کند . در تیم امید دوباره نفس کشیدم و انگیزه پیدا کردم . برای من این اردو خیلی خوب بود و بد از یک مدت که نتوانستم بازی کنم در تیم امید فرصت خوبی پیدا کردم .
برنامه ات برای ادامه کار چیست ؟
می خواهم با آقای دایی صحبت کنم که اجازه بدهد من بروم به تیم دیگری . من بازیکن روی نیمکت نیستم . هیچ کس از حضور در پرسپولیس بدش نمی آید اما نیمکت نشینی در بارسا را هم دوست ندارم . تا به حال و همیشه به نظر دایی احترام می گذارم .
دایی عنوان کرده است هیچ بازیکنی را در نیم فصل به تیمی نمی دهد ؟
به خاطر همین می خواهم با ایشان صحبت کنم .باید در مورد شرایط با ایشان صحبت کنم و تصمیم نهایی را بگیریم .
مقصد بعد چه تیمی است ؟
خیلی تیم‌ها با من و نماینده ام صحبت کرده اند اما هنوز تصمیمی نگرفته ام چون باید تصمیم نهایی را باشگاه پرسپولیس بگیرد .
خوشحالم که با اینکه کم بازی کردم اما هنوز مد نظر خیلی‌ها هستم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391