برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قانون گل زده در خانه حریف در وقت اضافی اجرا نمی شود!

یکشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۱ — باشگاه خبرنگاران

به نقل از معاون ارتباطات باشگاه استقلال و طبق استعلام از کنفدارسیون فوتبال آسیا گل زده در خانه حریف در وقت اضافه امتیاز ویژه محسوب نمی شود.

به دنبال شایعاتی که طی روهای گذشته در محافل مختلف شکل گرفت ، پس از استعلام معاون ارتباطات باشگاه استقلال از کنفدارسیون فوتبال آسیا و همچنین طبق آئین نامه از قبل اعلام شده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قانون گل زده در خانه حریف در وقت اضافی در لیگ قهرمانان آسیا اجرا نمی شود.

محمد نوری فر، در این مورد گفت: طبق استعلام از عضو ایرانی کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و مرور قوانین مسابقات، بند ذکر شده قانون در این مورد می گوید که گل زده در خانه حریف در وقت اضافه امتیاز ویژه محسوب نمی شود . البته ما امیدواریم که در همان وقت قانونی به نتیجه مطلوب دست یابیم اما جهت رفع نگرانی هواداران این استعلام انجام گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391